Ogólnopolska Izba Księgarń
Jedność dla dzieci, pod choinkę

Jedność dla dzieci, pod choinkę

Podaruj bliskim radość! Najlepsze książki na prezenty Wydawnictwa Jedność

Udostępnij

Kieleckie wydawnictwo Jedność poleca Państwa uwadze swoją tegoroczną świąteczną ofertę tytułową, dla całej rodziny! W tym bloku tytułowym Jedność poleca dzieciom "Najlepsze książki na Prezenty" pod choinkę!Wydawnictwo JEDNOŚĆ dokłada wszelkich starań aby książki z serii „Jedność dla dzieci” były wyjątkowe pod każdym względem i tak jak nasze ulubione lektury sprzed lat zapadały w pamięć najmłodszego pokolenia. W naszej ofercie znalazły się tytuły zarówno krajowych jak i zagranicznych autorów, które pozytywnie wpływają na rozwój dziecka, umiejętności manualne, proces jego socjalizacji oraz rozeznania pomiędzy tym co dobre a co złe. Wiemy z jak wymagającym odbiorcą mamy do czynienia i podejmujemy to wyzwanie proponując najlepsze pomysły, które nie tylko trafią do dzieci ale zainspirują rodziców, starsze rodzeństwo czy dziadków do wspólnej zabawy i lektury.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą pomysłów na prezenty dla dzieci.

Jedność dla dzieci

 

Cztery pory baśni
(książka z bajkową torbą)

Oto wspaniały tom baśni dedykowany wszystkim dzieciom. Zgromadzono w nim przepiękne, pełne mądrości, ciepła i humoru opowieści, napisane przez znanego polskiego baśniopisarza. Zapraszamy do wspaniałej lektury całe rodziny. To książka, która towarzyszyć będzie dzieciom i ich bliskim przez cały rok.

więcej...

 

Opowiem Ci bajkę

Są baśnie i bajki, które poznajemy jako dzieci, a potem towarzyszą nam w całym dorosłym życiu. Chętnie czytamy je swoim dzieciom, aby także one je poznały i niosły w pamięci przez całe swoje życie, a później przekazały następnemu pokoleniu. „Opowiem ci bajkę” to zbiór właśnie takich opowieści. Klasyczne baśnie i bajki, piękna oprawa ilustracyjna i graficzna czynią tę księgę wspaniałym prezentem dla każdego dziecka.
 

więcej...

 

Biblijne historie i zagadki na cały rok

"Biblijne historie i zagadki na cały rok" to wyjątkowa książka, która doskonale łączy historie biblijne z zabawą. Przedstawia historie ze Starego i Nowego Testamentu, napisane przystępnym i zrozumiałym dla dzieci językiem. Każdej biblijnej historii towarzyszą zadania dla małego czytelnika – zagadki, rebusy, malowanki, ćwiczenia na spostrzegawczość, logiczne myślenie i kojarzenie faktów. Zapraszamy do biblijnej zabawy całe rodziny.

więcej...

 

Bajki z morałem
Opowieści Ezopa

Oto wspaniały tomik bajek Ezopa, do których lektury gorąco zachęcamy wszystkie dzieci i ich rodziców. Czytelnicy poznają przygody zająca i żółwia, lwa i myszy, osła i psa oraz innych zwierzęcych bohaterów. To, co ich spotkało, naprawdę warte jest przeczytania. Ich historie to także pretekst do wielu ciekawych rozmów o życiu, przyjaźni, dobru i złu.
 

więcej...

 

Dzisiaj w Betlejem
(książka rozkładanka)

Rozkładana książeczka kartonowa, która zamienia się w świąteczną dekorację.

Przeczytajcie pełną ciepła opowieść o przyjściu Dzieciątka Jezus na świat, a następnie rozłóżcie i ustawcie książkę obok choinki. Będzie wam przypominać, co wydarzyło się w Betlejem ponad dwa tysiące lat temu.
 

więcej...

 

Piksele. Kosmos

Z tą książeczką dzieci stworzą pikselowe obrazki, używając kredek i ponad 1300 naklejek! Z pikselami dzieci trenują sprawność manualną, spostrzegawczość i koncentrację!
 

więcej...

 

Piksele. Miasto

Z tą książeczką dzieci stworzą pikselowe obrazki, używając kredek i ponad 1300 naklejek! Z pikselami dzieci trenują sprawność manualną, spostrzegawczość i koncentrację!
 

więcej...


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się