Ogólnopolska Izba Księgarń
Atlas zdrowia, "Poradź mi doktorze", Jedność

Atlas zdrowia, "Poradź mi doktorze", Jedność

Poradź mi, doktorze - wielki atlas zdrowia w sprzedaży od 6 listopada!

Udostępnij

Mam przyjemność zaprezentować Państwu premierowe wydanie wyjątkowego atlasu zdrowia pt. "Poradź mi, doktorze". Autorami opracowania są  najwybitniejsi specjaliści w poszczególnych dziedzinach, czynnie wykonujący profesję w strukturach najlepszych instytutów szpitalnych i badawczych na terenie Włoch.

To praktyczne kompendium, w którym każdy, bez względu na wiek i styl życia, może znaleźć przydatne wskazówki dotyczące zdrowia. Tej wiedzy nie znajdziecie w Internecie!

Odbiorcą tej książki są wszyscy, którzy chcą się jak najlepiej troszczyć o zdrowie swoje i bliskich oraz pragną poszerzyć wiedzę na temat zdrowia i profilaktyki, a także osoby szukające pomysłu na niebanalny i praktyczny prezent.

Do książki można zajrzeć na stronie wydawnictwa klikając w link TU

 

Nowość - premiera 6 listopada 2018

Tytuł: PORADŹ MI, DOKTORZE

Podtytuł: Atlas zdrowia

Autorzy:  Luigi Ripamonti, Antonella Sparvoli (redakcja), Mirco Tangherlini (ilustracje), Umberto Veronesi (wstęp)

Myślą przewodnią przy tworzeniu tej wyjątkowej publikacji było założenie, że ten, kto dysponuje rzetelną wiedzą, jest najlepszym strażnikiem zdrowia własnego i swoich bliskich. Dobrze jest więc mieć pod ręką to praktyczne kompendium, które jest jednocześnie kompletną instrukcją obsługi człowieka. W książce tej każdy, bez względu na wiek i styl życia, znajdzie przydatne wskazówki dot. zdrowia.  Przedstawione tu informacje i wskazówki, których udzielają eksperci ze szpitali, ośrodków badawczych i uniwersytetów, pozwalają zrozumieć, na czym polegają poszczególne zaburzenia i dolegliwości, i pozbyć się najczęstszych wątpliwości dotyczących symptomów i pierwszych objawów chorób. Opisano w niej 130 najważniejszych chorób układu sercowo-naczyniowego, oddechowego, trawiennego, moczowego, ruchowego, schorzeń skóry, chorób zakaźnych i wielu innych. Dzięki dopracowanym infografikom wyszukiwanie potrzebnych informacji jest niezwykle łatwe i przedstawione w sposób przystępny i zrozumiały.

To książka długo przeze mnie oczekiwana. Powinna trafić do wszystkich, którzy w mądry sposób chcą zadbać o zdrowie swoje i najbliższych. Napisana przez fachowców godnych zaufania.

Polecam! Zbigniew T. Nowak, autor wielu bestsellerów o zdrowiu


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się