Premiera w REBIS-ie: 22 marca - Jak komunikować się efektywnie?

Premiera w REBIS-ie: 22 marca - Jak komunikować się efektywnie?

Premiera 22 marca w REBIS-ie: Jak komunikować się efektywnie?

Udostępnij

22 marca trafi do księgarń książka Raula Sancheza i Dana Bullocka "Jak komunikować się efektywnie". Prowadzenie biznesu często oznacza działania globalne – kontakty z klientami, partnerami czy odbiorcami na całym świecie. Niezbędne jest zatem skuteczne przekazywanie wiadomości zarówno online, jak i w kontakcie bezpośrednim.

Komunikacja jest kluczem. W tym wszechstronnym instruktażowym poradniku dwóch wykładowców Uniwersytetu Nowojorskiego przedstawia praktyczne podejście do globalnej komunikacji w ważnych obszarach:

− skutecznej korespondencji elektronicznej,

− wystąpień publicznych na arenie światowej,

− międzynarodowych negocjacji oraz zarządzania relacjami i transakcjami,

− networkingu i budowania globalnej sieci kontaktów.

Książka ta zawiera sprawdzone strategie, które można natychmiast wykorzystać, a także ćwiczenia mające na celu zwiększenie umiejętności porozumiewania się z osobami z całego świata. Czytelnik zapozna się tu również ze stylami wypowiedzi oraz mową ciała charakterystycznymi dla przedstawicieli różnych kręgów kulturowych. 

Kilka słów o autorze:

Raúl Sánchez jest profesorem Uniwersytetu Nowojorskiego i nagradzanym autorem, zarządza programami szkoleń korporacyjnych. Projektuje i prowadzi szkolenia m.in. dla takich firm, jak Deloitte, Bloomberg czy Pfizer, jest także doradcą ds. pisania w firmach Barnes & Noble Publishing i PBS.

 =Dan Bullock wykłada na Wydziale Programów Biznesowych Uniwersytetu Nowojorskiego i szkoli m.in. pracowników Google’a, Bloomberga i Airbnb. Prowadzi także szkolenia dla dyplomatów i delegatów w ramach programu językowego i komunikacyjnego ONZ i jest trenerem korporacyjnym.

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się