Priorytety współpracy europejskiej: cyfryzacja i technologie w kulturze

Priorytety współpracy europejskiej: cyfryzacja i technologie w kulturze

Priorytety współpracy europejskiej: cyfryzacja i technologie w kulturze

Udostępnij

Zapraszamy do udziału w webinarium w ramach cyklu wykładów eksperckich „Priorytety współpracy europejskiej”. Kolejne webinarium w ramach cyklu wykładów eksperckich Priorytety współpracy europejskiej poświęcone będzie cyfryzacji i technologiom w kulturze.

 

Celem cyklu spotkań „Priorytety współpracy europejskiej” jest podniesienie kompetencji i poszerzenie wiedzy potencjalnych wnioskodawców, dotyczącej priorytetów komponentu Kultura w programie Kreatywna Europa. Każde ze spotkań dotyczy wybranego priorytetu – m.in. zielonego ładu w kulturze, włączania społecznego poprzez kulturę i sztukę, budowania partnerstwa. Zaproszeni eksperci opowiadają o wybranych zagadnieniach i przedstawiają najlepsze praktyki z danego obszaru tematycznego.
Mamy nadzieję, że wykłady staną się dla Państwa inspiracją i zachęcą do realizacji projektów ze wsparciem programu Kreatywna Europa.

„WYKORZYSTANIE CYFRYZACJI I TECHNOLOGII W PROWADZENIU DZIAŁAŃ KULTURALNYCH” – WEBINARIUM 20 MAJA 2021, GODZ. 11.00-12.30

Wykorzystanie cyfryzacji i technologii w realizacji działań kulturalnych to jeden z priorytetów nowej edycji programu Kreatywna Europa. W obecnych czasach korzystanie z Internetu oraz aplikacji mobilnych jest powszechne, dlatego warto iść z duchem czasu i wykorzystać te narzędzia także w realizacji działań kulturalnych. Z pewnością podniesie to ich  atrakcyjność i dostępność oraz pozwali na dotarcie do większej liczby odbiorców.

Wykład ekspercki Natalii Cetery „Wykorzystanie cyfryzacji i technologii w prowadzeniu działań kulturalnych” poświęcony będzie wykorzystaniu cyfryzacji i technologii w celu zwiększania uczestnictwa w kulturze. Dodatkowo zaprezentowane zostaną nowe narzędzia internetowe, które można wykorzystać przy realizacji działań / projektów kulturalnych.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się