Program mobilności artystów i pracowników sektora kultury i-Portunus – webinarium | 3 lutego 2021

Program mobilności artystów i pracowników sektora kultury i-Portunus – webinarium | 3 lutego 2021

Program mobilności artystów i pracowników sektora kultury i-Portunus – webinarium | 3 lutego 2021

Udostępnij

Zapraszamy serdecznie do udziału w spotkaniu informacyjnym online poświęconym naborom projektów mobilności twórców i profesjonalistów sektora kultury w ramach programu i-Portunus

i-Portunus to pilotażowy program mobilności twórców i profesjonalistów sektora kultury realizowany w ramach edycji 2014-2020 programu Kreatywna Europa. W grudniu 2020 roku zostały otwarte nabory projektów mobilności twórców i profesjonalistów sektora kultury w obszarach muzyka oraz przekłady literackie, a w połowie stycznia 2021 roku nabór dla twórców i profesjonalistów w dziedzinie architektury. Ponadto 15 lutego 2021 planowane jest otwarcie naborów w obszarze dziedzictwa kulturowego oraz drugi nabór w obszarze muzyki. W najbliższych miesiącach zostanie także uruchomiony schemat mobilności i-Portunus oparty na sieci instytucji goszczących.
Docelowo program mobilności i-Portunus ma stać się – od 2022 roku – częścią nowej edycji programu Kreatywna Europa 2021-2027.


W związku z otwarciem pierwszych naborów w ramach drugiej fazy pilotażu i-Portunus, zapraszamy serdecznie na spotkanie informacyjne online poświęcone możliwości ubiegania się o dofinansowanie projektów mobilności w ramach aktualnie otwartych konkursów.

Gościem specjalnym webinarium będzie Anna Konik, artystka wizualna, beneficjentka programu i-Portunus w dziedzinie sztuk wizualnych:Anna Konik tworzy instalacje wideo, filmy artystyczne; jej praktyka łączy także fotografię, rysunek, obiekty oraz prace in situ z silnym kontekstem przestrzennym. W 2012 uzyskała tytuł doktora sztuk pięknych na Wydziale Sztuki Mediów i Scenografii w Warszawie. Jest laureatką licznych stypendiów artystycznych i naukowych. Jej prace były pokazywane na wystawach indywidualnych i grupowych, znajdują się w prywatnych oraz instytucjonalnych kolekcjach sztuki.
www.annakonik.art.pl


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się