Najlepsze książki roku 2016

Najlepsze książki roku 2016

"Projekt Breslau" książką roku 2016!

Udostępnij

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że decyzją jurorów portalu Granice.pl książka Magdaleny Zarębskiej "Projekt Breslau"  opublikowana przez wydawnictwo bis została uznana książką roku 2016 dla młodzieży! Oto jak jury uzasadniło swój werdykt":

 

Magdalena Zarębska po raz kolejny dotyka tematu historii lokalnej, tym razem przybliżając młodym wrocławianom dzieje ich miasta. Czyni to w sposób atrakcyjny dla czytelnika, bez rażącego dydaktyzmu, choć oczywiście dotyka tematu przyjaźni, młodzieńczej miłości, ale też - w kontekście zdarzeń historycznych - tolerancji (i jej braku), odmienności czy pokojowego współistnienia przedstawicieli różnych narodowości. Z kolei niezwykłe przygody gimnazjalistów opisane w Projekcie Breslau sprawią, że będzie to lektura interesująca nie tylko dla mieszkańców Dolnego Śląska. 

Na swooim blogu http://magdalenazarebska.blogspot.com  Autorka dziękuję za to wyróżnienie i zachęca do podróży w czasie ze moją książką!


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się