Jedność - Dzień dziecka
 Przystań, dzień z książką artystyczną, Bulwar Kurlandzki,

Przystań, dzień z książką artystyczną, Bulwar Kurlandzki,

PrzyStań na plaży 2

Udostępnij

W sobotę, 25 sierpnia, w godzinach 11–15 zapraszamy na plażę nad Wisłą (bulwar Kurlandzki) na Dzień z Książką Artystyczną – drugą odsłonę działań edukacyjno-artystycznych w ramach akcji PrzyStań na plaży Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie.

Uczestnicy będą mieli okazję poznać wybrane prace z Kolekcji MOCAK-u, wziąć udział w warsztatach, podczas których zaprojektują własną książkę artystyczną, a także wspólnie z animatorami wykonać wielkoformatową grę planszową. Wszystkim zainteresowanym zostaną udostępnione zeszyty edukacyjne z serii Twórcza Kolekcja, dzięki którym będzie można poszerzyć swoją wiedzę na temat sztuki współczesnej.

W przypadku złej pogody zapraszamy do budynku MOCAK-u (ul. Lipowa 4), gdzie w godzinach 12–14 odbędą się warsztaty, na których powstanie gra planszowa inspirowana pracą Marii Stangret Gra w klasy.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się