Rabka Festival organizuje konkurs na najlepszą promocję czytelnictwa

Rabka Festival organizuje konkurs na najlepszą promocję czytelnictwa

Rabka Festival organizuje konkurs na najlepszą promocję czytelnictwa

Udostępnij

Rabka Festival ogłasza konkurs na najlepszy pomysł promujący czytelnictwo. Jego celem jest nagrodzenie osób, które realizują świetne działania wokół książki, a także chęć zebrania najlepszych pomysłów, by nie ulegały zapomnieniu. Konkurs adresowany jest do wszystkich osób i instytucji, dla których ważne jest słowo pisane, bez podziału na środowiska. Przedmiotem oceny jury jest pomysł i jego realizacja.

Laureatem konkursu może być każdy, niezależnie od wieku i miejsca działania, kogo pomysł zachwyci jury w składzie: prof. Anna Janus-Sitarz, prof. Grzegorz Leszczyński, pan Konstanty Przybora.

Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić i przysłać do 10 maja 2019 r., na adres Biblioteki w Rabce-Zdroju krótki formularz, który znajduje się na stronie http://www.rabkafestival.pl/aktualnosci/konkursy/

Główna nagroda to: tytuł zwycięzcy konkursu „Zwyrtała 2019” i dyplom, wykonany na podstawie linorytu autorstwa Jerzego Koleckiego. Ponadto laureat otrzyma: możliwość publikacji zwycięskiego pomysłu oraz jego prezentacji podczas warsztatów dla dorosłych w ramach Rabka Festival 2019, a także ufundowany przez Uzdrowisko Rabka S.A. trzydniowy pobyt, z osobą towarzyszącą, w Medical SPA „Rabczański Zdrój” z wyżywieniem i pakietem zabiegów SPA. Jury przyzna również wyróżnienia.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się