REBIS poleca:   Liz Wiseman  "Inspirujący lider. Jak skutecznie pomnażać potencjał zespołu"

REBIS poleca: Liz Wiseman "Inspirujący lider. Jak skutecznie pomnażać potencjał zespołu"

REBIS poleca: Liz Wiseman "Inspirujący lider. Jak skutecznie pomnażać potencjał zespołu"

Udostępnij

Nasz świat zmienia się w błyskawicznym tempie. Jeśli chcemy dotrzymać kroku tym zmianom i stworzyć miejsce pracy pozwalające ludziom wykorzystywać swoją energię i rozwijać talenty, musimy zastąpić liderów demotywujących  - Inspiratorami potęgującymi zbiorową inteligencję i zdolności na skalę masową.

Książka Inspirujący lider. Jak skutecznie pomnażać potencjał zespołu trafiła do księgarń już 6.09.22

Nota o książce:

 Nowe, uaktualnione wydanie bestsellera „New York Timesa” z przedmową Stephena R. Coveya

Wszyscy znamy dwa typy menedżerów: jeden wysysa energię z otoczenia i ogranicza współpracowników, tak że pracują znacznie poniżej swoich możliwości, drugi sprawia, że ludzie rozwijają skrzydła i odnoszą ogromne sukcesy.  Demotywator, aby osiągać zaplanowane rezultaty, wywiera presję  i narzuca własne koncepcje, wierząc, że są najlepsze. U podłoża sukcesu Inspiratora leży przekonanie, że ludzie są mądrzy i potrafią znaleźć rozwiązania problemów. Trzeba więc zadawać im wnikliwe pytania, stawiać wyzwania, wspierać ich, wzmacniać kompetencje.

Autorka w swym praktycznym poradniku, opartym na badaniach ponad dwustu menedżerów z wiodących organizacji, podaje szereg strategii, w jaki sposób wyzwalać potencjał pracowników i stymulować ich wzrost, by w przyszłości stali się również inspirującymi liderami.

Kilka słów o autorce:

Liz Wiseman jest prezesem The Wiseman Group, centrum badania oraz rozwijania przywództwa z siedzibą w Dolinie Krzemowej. Doradza kadrze zarządzającej wyższego szczebla, prowadzi fora poświęcone strategii i przywództwu. Była menedżerem w Oracle Corporation i wiceprezesem Uniwersytetu Oracle. Od wielu lat jest międzynarodowym ekspertem w dziedzinie rozwoju zasobów ludzkich i autorką poczytnych książek o tej tematyce.

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się