Egmont Polska

Egmont Polska

Rodzinny weekend z Wydawnictwem Egmont na Warszawskich Targach Książki w dniach 18-21.05.2017!

Udostępnij

Wydawnictwo Egmont serdecznie zaprasza wszystkich małych i dużych czytelników do odwiedzenia stoiska nr 90 w sektorze D16 na Warszawskich Targach Książki, które rozpoczną się już 18 maja na Stadionie Narodowym.

W tym roku wiele premierowych publikacji zarówno dla najmłodszych, jak i młodzieży oraz bestsellery wydawnictwa będą sprzedawane w promocyjnych cenach z 25% rabatem. Specjalnie dla bibliotekarzy będą czekały też specjalne pakiety i rabaty.

W ramach Warszawskich Targów Książki Egmont serdecznie zaprasza na spotkania z autorami związanymi z wydawnictwem, po dedykacje autorskie i premierowe wydania książek. To tylko niektóre z atrakcji, które czekają na czytelników.

Fanów planszówek i komiksów zapraszamy na drugie stoisko numer 312/G i 319/G, w Galerii.

Plan spotkań z autorami

Piątek, 19 maja, Sala dla dzieci – Galeria /poziom -1/

11.00-12.00 – Zofia Stanecka i Marianna Oklejak, autorki książek z serii „Basia”

Sobota, 20 maja, Sala dla dzieci – Galeria /poziom -1/

10.30-11.30 – Jarosław Kaczmarek autor książek „Gole wszechczasów” oraz „Suarez. Nigdy nie będziesz sam”

 

Sobota 20 maja, Stoisko Egmont nr 90/D16

11.00 – Marianna Oklejak autorka książek „Cuda Wianki”, „Cuda Niewidy” oraz serii „Basia”

12.00 – Justyna Bednarek, Zofia Stanecka, Ewa Nowak, Agata Kopff autorki serii „Czytam sobie”

14.00 – Ewa Nowak, autorka serii „Poczytaj ze mną”, „Czytam sobie”, „Sekretnika” oraz serii „Miętowej”

16.00 – Dariusz Tuzimek i Jarosław Kaczmarek, autorzy książek z serii „Mali Mistrzowie”

 

W ofercie Egmont Polska na targach znajdą się premierowe wydania książek, m.in.:

                    

 • cykl „Czytam sobie”: Dobry pies, Cuda z mleka, Troja, Edison - wspierający dzieci w nauce samodzielnego czytania. „Czytam sobie” to gwarancja świetnej zabawy i sukcesu w samodzielnym czytaniu przez dzieci.
 • seria „Basia i przyjaciele”: Titi - to świetna współczesna literatura dla przedszkolaków - bezpretensjonalna, zabawna i mądra. Zofia Stanecka i Marianna Oklejak, postanowiły rozszerzyć historię Basi, opisując przygody jej przyjaciół.
 • Basia i biblioteka, tradycyjnie już w książkach o Basi pytania i wątpliwości pięcioletniego człowieka zostały potraktowane z należytą powagą, a także z właściwym Zofii Staneckiej poczuciem humoru. I jak zwykle są pieczołowicie zilustrowane, w charakterystyczny dla Marianny Oklejak sposób – z mnóstwem smaczków na drugim i trzecim planie.

 • Złota różdżka, czyli bajki dla niegrzecznych dzieci jedna z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych książek dla dzieci, jakie kiedykolwiek powstały. Klasyczna pozycja literatury niemieckiej autorstwa Heinricha Hoffmanna z ilustracjami Justyny Sokołowskiej w nowych, uwspółcześnionych adaptacjach ze wstępem Michała Rusinka. Nie lada gratka dla poszukujących książek nietuzinkowych, pięknie wydanych, gwarantujących świetną zabawę i pobudzających wyobraźnię.

 

              

 • Cuda niewidy. Zagadki dla młodszych i starszych, kontynuacja niezwykłej, wielokrotnie nagradzanej pozycji „Cuda wianki”. Wytęż wzrok, wyostrz wszystkie zmysły! Zagadki, zadania na spostrzegawczość, wyszukiwanie różnic, labirynty. – jeśli tylko zdołasz rozwiązać wszystkie łamigłówki zawarte w książce, bracia będą wiedzieli, co robić dalej. Piękne wydanie w twardej oprawie ze wspaniałymi ilustracjami Marianny Oklejak. 
 • Nigdy nie będziesz sam - autorstwa Jarosława Kaczmarka, to najnowsza książka z serii „Mali mistrzowie”. Opowieść o chłopaku z Urugwaju to poruszająca historia wybitnego sportowca, który swoją grą zadziwia świat.
 • cykl „Poczytaj ze mną”: Pieśń o sowie; Gdy pada deszcz. W jaskini goblinów; O srebrnej łyżce  - wspierający dzieci w poznawaniu gatunków i form literackich, kształtujący nawyk wspólnego czytania i przeżywania. W powstanie serii zaangażowani zostali czołowi współcześni polscy autorzy i ilustratorzy.
 • „Tkacze śmierci” – najnowszy tom przygodowej serii książek „Pięć Królestw” Brandona Mulla, w której dotychczas ukazały się „Łupieżcy niebios”, „Błędny rycerz” i „Strażnicy Kryształów”.
 • Minecraft. Podręcznik kreatywnego budowania przybliży czytelnikowi podstawy architektury oraz innych kreatywnych dziedzin, a następnie wskaże, w jaki sposób wcielić te przydatne wskazówki w życie, aby stworzyć niesamowite budowle. Gracze dowiedzą się z niego również jak łączyć ze sobą barwy i tekstury, aby uzyskiwać odmienne style, jak opracowywać szczegółowe plany skomplikowanych konstrukcji oraz poznają sztuczki pozwalające w sprytny sposób wykorzystywać różne bloki.
 • Star Wars. Przebudzenie mocy. Niesamowite przekroje Dwanaście barwnych plansz przedstawiających pojazdy i statki z filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy pozwoli fanom kosmicznej serii jeszcze raz powrócić do odległej galaktyki. Niezwykle szczegółowe przekroje i wyczerpujące opisy sprawiają, że to obowiązkowa pozycja dla każdego miłośnika gwiezdnej sagi.
 • My Little Pony. Akademia Wonderbolts. Poradnik kadeta Poradnik z którego czytelnik dowie się wszystkiego o Akademii Wonderbolts - najsłynniejszej uczelni w całej Equestrii. Informacje o kadrze, zasadach zachowania obowiązujących na terenie kampusu oraz wszelkich wymogach, które należy spełnić, by stać się prawdziwym wonderboltsem. W tej książce znajdują się też sekretne zapiski Rainbow Dash!

Na stoisku nie zabraknie również naszych hitów: „Moje wypieki i desery”, cyklu „Hania Humorek”, serii „Masza i niedźwiedź”, czy książek „Kraina lodu”.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Egmont, Numer 90, sektor D16

Wydawnictwo Egmont: Książki

Stoisko Numer 90, sektor D16, Promenada

STADION NARODOWY W WARSZAWIE

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się