Ruszyło głosowanie na "Najlepszą bibliotekę w Polsce"

Ruszyło głosowanie na "Najlepszą bibliotekę w Polsce"

Ruszyło głosowanie na "Najlepszą bibliotekę w Polsce"

Udostępnij

26 lutego 2024 r. ruszyło głosowanie w plebiscycie czytelników „Najlepsza biblioteka w Polsce” organizowanym przez serwis Granice.pl. Po przeprowadzonych z sukcesem plebiscytach na najlepsze książki na kolejne pory roku oraz „Książki Roku” przyszedł czas na wydarzenie skierowane specjalnie do bibliotek.

„Najlepsza biblioteka w Polsce” – o co chodzi?

Biblioteki – miejskie, gminne czy szkolne – to istotne miejsca w sercach wielu czytelników. To właśnie dzięki działalności bibliotek wielu miłośników literatury ma szansę na zapoznanie się z wydawniczymi nowościami, ale także na udział w interesujących spotkaniach autorskich, klubach książki czy aktywnościach kulturalnych. Doceniając istotną rolę bibliotek, serwis Granice.pl postanowił zorganizować plebiscyt skierowany właśnie do nich – cichych bohaterów życia literackiego.

W ciągu najbliższych miesięcy czytelnicy z całej Polski będą mogli oddawać głosy na swoje ulubione biblioteki w bezpłatnym internetowym głosowaniu. Książnica, która zdobędzie największą liczbę głosów, zyska wyjątkowy tytuł „Najlepszej biblioteki w Polsce”, a także pakiet nowości wydawniczych ufundowany przez partnerów serwisu Granice.pl.

Do kiedy trwać będzie plebiscyt na najlepsze biblioteki?

Plebiscyt „Najlepsza biblioteka w Polsce” zadebiutował 19 lutego 2024 r. – w dniu, w którym rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń bibliotek do plebiscytu. Tydzień później, 26 lutego 2024 roku, ruszyło głosowanie, które potrwa aż do 21 czerwca 2024 r. W ciągu 2 tygodni od momentu zakończenia głosowania ogłoszone zostaną wyniki o zwycięskiej książnicy.

Zasady udziału w akcji „Najlepsza biblioteka w Polsce”

Co trzeba zrobić, by zgłosić bibliotekę do udziału w plebiscycie? Wystarczy, że pracownik książnicy wypełni formularz dostępny na stronie internetowej granice.pl/biblioteki w czasie trwania plebiscytu. Po zweryfikowaniu zgłoszenia przez redakcję serwisu profil biblioteki pojawi się na stronie plebiscytu. Od tego momentu czytelnicy będą mogli oddawać na nią głosy aż do zakończenia trwania akcji.

Szczegóły akcji dostępne są na stronie www.granice.pl/biblioteki oraz w regulaminie plebiscytu.


Granice.pl to polski serwis poświęcony literaturze i kulturze, który od ponad 25 lat wspiera czytelnictwo w sieci. Na łamach serwisu tworzonego przez redakcję oraz aktywnych internautów tysiące czytelników codziennie odnajdują recenzje, wywiady, felietony i wiadomości poruszające tematy związane z literaturą, filmem, serialem i popkulturą. Od ponad 15 lat co kwartał redaktorzy i Internauci wyłaniają najciekawsze premiery wydawnicze kolejnych miesięcy w ramach plebiscytów „Najlepsza książka na wiosnę”, „Najlepsza książka na lato”, „Najlepsza książka na jesień” oraz „Najlepsza książka na zimę”, a w styczniu wskazują pośród nich najlepsze „Książki Roku”.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się