Ruszyły Wirtualne Targi Książki na Publio.pl

Ruszyły Wirtualne Targi Książki na Publio.pl

Ruszyły Wirtualne Targi Książki na Publio.pl

Udostępnij

Internetowa księgarnia Publio.pl zaprasza wszystkich do udziału w Wirtualnych Targach Książki. Wiosenna edycja wydarzenia potrwa od dzisiaj – poniedziałku, 19 kwietnia br. do piątku, 23 kwietnia br. Na miłośników dobrej literatury czekają wyjątkowe promocje, a także konkurs, w którym do wygrania są czytniki e-booków oraz kody rabatowe na zakupy na Publio.pl.  

W trakcie Wirtualnych Targów Książki Publio.pl udostępni codziennie 12 audiobooków i e-booków po 12 zł z innego gatunku literackiego – począwszy od kryminałów i thrillerów, przez książki historyczne, popularnonaukowe, literaturę faktu, a skończywszy na powieściach.  

Ponadto każdego dnia na Publio.pl cała oferta wybranego wydawnictwa zostanie przeceniona o 50%. Dzisiaj – w poniedziałek, 19 kwietnia br. w atrakcyjnych cenach dostępne są e-booki Wydawnictwa W.A.B., a w kolejne dni będą to tytuły z Wydawnictwa MAG, Czarnej Owcy, Sine Qua Non oraz Czwartej Strony i Poznańskiego.  

W dniach 19-23 kwietnia br. na wszystkich chętnych czekać będzie także bogaty zbiór książek w promocji od -40% do -70% oraz akcja „Gorący e-book", w której codziennie za inną lekturę zapłacimy jedynie 14,90 zł.  

Księgarnia Publio.pl przygotowała również konkurs, w którym można wygrać 3 czytniki e-booków Touch Lux 5 Ruby Red marki PocketBook oraz kody rabatowe na zakupy online, a także firmowe ekotorby. Aby wziąć w nim udział, należy odpowiedzieć na pytanie „Jak zmieniły się Twoje nawyki czytelnicze podczas pandemii". Szczegóły konkursu znajdują się na facebookowym profilu księgarni.  

Szczegółowe informacje o inicjatywach Publio.pl na Wirtualnych Targach Książki są dostępne na stronie księgarni.

 

Publio.pl to internetowa księgarnia, która oferuje czytelnikom ponad 40 tys. e-booków i audiobooków oraz kilkaset tytułów prasowych od najlepszych polskich wydawców. W ofercie księgarni znajdują się zarówno bestsellery literatury pięknej i literatury faktu, jak i pozycje wydawnictw specjalizujących się w publikacjach naukowych, edukacyjnych czy poradnikowych. Koneserzy prasy mogą wybierać spośród wiodących tytułów rynku wydawniczego, takich jak m.in. „Gazeta Wyborcza", „Polityka", „Zwierciadło", „Wysokie Obcasy Extra" i wiele innych.

Niniejsza wiadomość pochodzi z domeny @agora.pl, należącej do grupy kapitałowej Agory S.A. Główne spółki grupy to:
Agora S.A., ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa; NIP: PL 526-030-56-44; Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, KRS: 59944; kapitał zakładowy: 46.580.831,00 zł, wpłacony w całości.
Grupa Radiowa Agory Sp. z o.o., ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa; NIP: PL 521-289-70-03; Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, KRS: 126767; kapitał zakładowy: 25.019.500,00 zł.
Więcej informacji o spółkach na stronie: www.agora.pl. Wiadomość jest przeznaczona wyłącznie dla zamierzonego adresata i może zawierać informacje poufne. W razie stwierdzenia, że odbiorcą miała być inna osoba, prosimy poinformować nadawcę i niezwłocznie usunąć wiadomość. Wiadomość może nie stanowić oficjalnego stanowiska Agora S.A. i nie być związana z jej działalnością.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się