Setne wydanie "Pierwszego roku życia dziecka"!

Setne wydanie "Pierwszego roku życia dziecka"!

Setne wydanie "Pierwszego roku życia dziecka"!

Udostępnij

Na rynek trafia setny dodruk kultowego poradnika dla rodziców pt. "Pierwszy rok życia dziecka". Pierwsze polskie wydanie ukazało się nakładem  Domu Wydawniczego REBIS w 1995 roku. Choć od tego czasu minęły prawie 3 dekady – nadal jest to must have każdego rodzica.

Tylko w Polsce sprzedało się  ponad 450 000 egz tego tytułu. Na świecie łączna sprzedaż poradników Heidi Murkoff (w skład, których wchodzą jeszcze: W oczekiwaniu na dziecko, Dieta przyszłej matki, W oczekiwaniu na ciążę , Drugi rok życia dziecka) przekroczyła 42 mln egz. Przetłumaczono je na 44 języki. Spektakularny sukces książek sprawił, że w 2011 roku Heidi znalazła się na liście 100 najbardziej wpływowych osób na świecie magazynu Time.

W „Pierwszym roku życia dziecka” znajdziecie informacje nie tylko  na temat ponadczasowych kwestii związanych z pielęgnacją niemowlęcia i najnowszych trendów w tej dziedzinie, ale też nowe strategie odżywiania, porady dot. skutecznego usypiania oraz  sporo o metodach pobudzania  mózgu do rozwoju.

Książki Heidi Murkoff to nie jest zbiór suchych faktów.  Autorka przekazuje  wiedzę medyczną mamom w sposób  uspokajający i empatyczny, podkreślając na każdym kroku, że macierzyństwo to najwyższy poziom siostrzeństwa. Wielokrotnie apeluje do kobiet, aby przestały się wzajemnie krytykować i przypomina, że życie to nie Instagram.

W ostatnich latach  Heidi rozszerzyła działalność w oparciu o  witrynę i brand  WhatToExpect.com. Na stronach założonych przez autorkę  loguje się  ponad 20 milionów aktywnych  i  zaangażowanych mam, które publikują średnio 800 000 nowych postów każdego miesiąca. Co  dwie sekundy pojawia się nowy post, a przeciętny użytkownik odwiedza stronę 14 razy w miesiącu.

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się