"Spontaniczna kreatywność" - antidotum na problemy niezależne od Ciebie

"Spontaniczna kreatywność" - antidotum na problemy niezależne od Ciebie

"Spontaniczna kreatywność" - antidotum na problemy niezależne od Ciebie

Udostępnij

Coraz częściej winą za swoje życiowe porażki obarczamy rodziców, społeczeństwo, a nawet całą ludzkość. Możliwe, że robimy to nieświadomie, ale często nie podejmujemy też w pełni samodzielnych decyzji.

Koncentrując się tak mocno na innych, tracimy cenny czas i energię. Trwonimy je na oskarżanie innych, narzekania oraz krytykowanie tych wszystkich, którzy nie podzielają naszych zapatrywań. Zamiast tego większą uwagę możemy  poświęcić źródłu kreatywności, które odnajdujemy we własnym wnętrzu. I przejąć w ten sposób odpowiedzialność za własne życie. Jak to zrobić ? Pomogą praktyki przedstawione w książce  Spontaniczna kreatywność  Tenzina Wangyala Rinpocze, która właśnie trafiła do księgarń

Odkryj wewnętrzne źródło nieskończonego potencjału

Większości ludzi kreatywność kojarzy się z artystami i sztuką. Tak naprawdę jest to jednak nie tylko twórcza inspiracja, lecz także sposób na życie i działanie oraz wewnętrzne źródło nieskończonego potencjału. W książce tej autor i mistrz medytacji czerpie z pradawnej buddyjskiej tradycji bon, aby prowadzić nas ku rozwijaniu twórczych mocy i dzieleniu się nimi dla dobra innych. Dzięki zaproponowanym tu ćwiczeniom i medytacjom sięgniemy do podstawy czystej świadomości, gdzie rodzą się natchnienie oraz pozytywne wartości, jak miłość i współczucie.

 Kilka słów o autorze:

Tenzin Wangyal Rinpocze jest jednym z nielicznych na stałe przebywających na Zachodzie mistrzów tradycji bon, rdzennej religii Tybetu, będącej źródłem wielu innych duchowych tradycji tego kraju. Od wielu lat prowadzi zachodnich praktykujących na drodze duchowego rozwoju. Jest założycielem i dyrektorem Instytutu Ligmincza, organizacji powstałej w celu praktykowania nauk bon. W Polsce jego uczniowie skupieni są w Związku Garuda. Napisał takie książki, jak Uzdrawianie dźwiękiem w tradycji tybetańskiejTybetańska joga snu i śnieniaLeczenie formą, energią i światłemCuda naturalnego umysłuPrzebudzanie świętego ciałaTybetańska joga ciała, mowy i umysłu (w Polsce ukazały się nakładem Domu Wydawniczego REBIS).


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się