Spotkania online z laureatem Pulitzera

Spotkania online z laureatem Pulitzera

Spotkania online z laureatem Pulitzera

Udostępnij

Choć Wirtualne Targi Książki dobiegają końca, na miłośników literatury czekają kolejne okazje do kontaktu z autorami. W najbliższą środę, 2 czerwca, ukażą się dwie książki, któryoświęcone zostaną spotkania z cyklu Premiera online.

Z polskimi czytelnikami połączy się laureat Nagrody Pulitzera William Finnegan, który opowie o nagrodzonej pozycji „Dni barbarzyńców. Życie na fali”. Kilka godzin później w studiu Empiku pojawią się Jacek Janczewski i Emil Kopański, autorzy książki „Moje najważniejsze 90 minut” oraz goście specjalni – piłkarze Sebastian Mila oraz Wojciech Kowalewski.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy. Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.
 
William Finnegan – środa, 2 czerwca, godz. 18:00
 
Bohaterem spotkania z cyklu Premiera online będzie William Finnegan, autor nagrodzonej Pulitzerem książki „Dni barbarzyńców. Życie na fali” (Wydawnictwo Znak Literanova). Rozmowę z amerykańskim pisarzem poprowadzi Katarzyna Borowiecka, a tłumaczyć ją będzie Anna Rosiak.
 
Surfing to dla tych, przyglądających się z boku sport. Dla wtajemniczonych jest czymś znacznie więcej: pięknym nałogiem, wymagającym nauczycielem, niebezpiecznym zajęciem, sposobem na życie. „Dni barbarzyńców" to oldschoolowa historia przygodowa, literackie kino drogi, a także niezwykła opowieść o samodoskonaleniu. William Finnegan, amerykański pisarz i korespondent wojenny, wieloletni publicysta „New Yorkera”, w „Dniach barbarzyńców” składa hołd swojej największej pasji, jaką jest surfing, oraz zdaje intymną relację z życia, którego rytm podyktowały fale.
 

Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się