Spotkanie z Adamem Guzem w BookBook Hoża

Spotkanie z Adamem Guzem w BookBook Hoża

Spotkanie z Adamem Guzem w BookBook Hoża

Udostępnij

Zapraszamy 9 października, piątek, godz. 18:00, Księgarnia BookBook Hoża, Warszawa, ul. Hoża 29/31 na spotkanie z Adamem Guzem, autorem książki i scenariusza "Banksterzy", wydanej nakładem Wydawnictwa Mova. 

Rozmowę poprowadzi Przemysław Toczek.

Historia, której boją się banki, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami powieść o wstrząsającym świecie bankierów bez zasad i dramacie polskich frankowiczów.

Na podstawie książki Adama Guza powstał scenariusz filmu Banksterzy (2020). W produkcji reżyserowanej przez Marcina Ziębińskiego występują m.in.: Katarzyna Zawadzka, Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska, Antoni Królikowski, Rafał Zawierucha, Jan Frycz, Magdalena Lamparska, Marcin Bosak i Maciej Nawrocki.

 Kilka słów o autorze:

Adam Guz - doradca finansowy, jedna z najbardziej znanych postaci polskiego biznesu. Przez ponad dwadzieścia lat prowadził butik inwestycyjny, zasiadał w zarządach i radach nadzorczych wielu spółek giełdowych. Jest golfowo-brydżowym wicemistrzem Polski. Jako autor zadebiutował w 2017 roku powieścią sensacyjną 9 dołków, czyli jak ukraść spółkę.


Kristof Zorde
o książce:

W tego typu literaturze dla czytelnika ważne jest zrozumienie funkcjonowania mechanizmów rynku kapitałowego i skomplikowanych produktów finansowych. Na szczęście książka jest napisana bardzo przystępnym językiem – czuje się, że autor włożył niemały trud w    zbeletryzowanie finansowych technikaliów. Dzięki temu dostajemy do rąk dynamiczną opowieść, która trzyma w napięciu aż do samego końca.

Księgarnie BookBook to księgarnie na terenie całej Polski oraz bookbook.pl, gdzie czytelnicy znajdą nowości, bestsellery oraz wyjątkowe oferty promocyjne. W księgarniach miłośnicy książek poznają kilka milionów egzemplarzy od literatury pięknej, poprzez reportaże poradniki, ciekawą ofertę dla najmłodszych i młodych czytelników. Księgarnie Bookbook to także partner wielu inicjatyw wspierających czytelnictwo oraz organizator wydarzeń kulturalnych w swoich księgarniach.

 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się