1. Zlot Fanek Niegrzecznych Książek

1. Zlot Fanek Niegrzecznych Książek

Sukces 1. Zlotu Fanek Niegrzecznych Książek

Udostępnij

Za nami Pierwszy Zlot Fanek Niegrzecznych Książek - pierwszy event w Polsce poświęcony literaturze romansowej, który wzbudził olbrzymie emocje i zakończył się wielkim sukcesem. Gwiazdą wieczoru była amerykańska bestsellerowa pisarka Vi Keeland, autorka dwudziestu ośmiu powieści, które podbiły listy bestsellerów New York Timesa, a której najnowsza książka “Kusząca pomyłka” od kilku tygodni pnie się na szczyty list bestsellerów.

Gościem specjalnym była doskonale znana polskim fankom romansów K.N. Haner. Niesamowita energia udzieliła się wszystkim uczestniczkom Zlotu, których było ponad dwieście, a które dotąd znały się z facebookowego portalu Niegrzeczne Książki. Nareszcie mogły spotkać się nie tylko ze sobą nawzajem, ale także z autorkami, a ponadto wziąć udział w Wielkim Teście Wiedzy o Niegrzecznych Książkach oraz poznać wyniki Konkursu Literackiego, zorganizowanego specjalnie w związku ze Zlotem. Od strony wydawniczej nad spotkaniem czuwało Wydawnictwo Kobiece oraz Editio Red. 


Gospodynią wieczoru była energetyczna i niezawodna
Justyna Dżbik - Kluge, dziennikarka Radia Zet, która także przeprowadziła wywiady z autorkami. Przed i w trakcie wydarzenia uczestnicy mogli zaopatrzyć się w nowości wydawnicze na stoisku partnera wydarzenia - Księgarni TaniaKsiążka.pl, nie zabrakło także atrakcji dla miłośniczek kosmetyków. Firmy Lirene, Sylveco i Avon przygotowały upominki dla wszystkich Zlotowiczek, a do tego na stoisku Avon można było przetestować kosmetyczne nowinki. O doznania smakowe zadbała Porcja Dobra oraz sklep internetowy bee.pl, ponadto każda uczestniczka otrzymała herbatki: Love, Temptation oraz Desire od Teekanne

Zainteresowanie Zlotem przeszło najśmielsze oczekiwania - bezpłatne wejściówki rozeszły się w okamgnieniu a frekwencja była stuprocentowa. Do autorek ustawiły się ogromne kolejki i wszyscy obecni pożegnali się tak samo - do zobaczenia za rok!

Zapraszamy do obejrzenia załączonych zdjęć oraz relacji z wydarzenia, zamieszczonej na portalu Niegrzeczne Książki

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się