Sukces Pleneru Literackiego w Warszawie!

Sukces Pleneru Literackiego w Warszawie!

Sukces Pleneru Literackiego w Warszawie!

Udostępnij

20 września zakończył się Plener Literacki w Warszawie, trzydniowe wydarzenie odbywające się w pięknym i lubianym Ogrodzie Saskim. Mieszkańcy stolicy i turyści chętnie korzystali z oferty przygotowanej przez ok. 40 wydawców z całej Polski oraz uczestniczyli w spotkaniach z dwudziestoma autorami obecnymi na Plenerze.

lener Literacki w Warszawie był okazją, by spędzić ostatni weekend lata w towarzystwie znakomitych autorów i ciekawych książek. Szczególne miejsce w programie Pleneru zajęły spotkania z Laureatami Nagrody Literackiej m.st. Warszawy. Na scenie w Ogrodzie Saskim gościliśmy Jakuba Żulczyka, Grzegorza Piątka, Arkadiusza Szarańca i Marcina Szczygielskiego. Wśród autorów, którzy spotykali się z plenerową publicznością byli również: Wojciech Chmielarz, Mariusz Czubaj, Nina Majewska-Brown, Piotr Milewski, Przemysław Semczuk, Naval, Józef Krzyk, Bartosz Lech Grykowski, Izabela Połońska, Rafał Skąpski, Thomas Arnold, Sylwia Bies, Agnieszka Tyszka, Ida Pierelotkin i Katarzyna Majgier, a o ruchu Świadomych Wydawców i swojej ofercie opowiedziały: Agnieszka Kowalik-Urbaez z Wydawnictwa Claroscuro i Dominika Żukowska z Wydawnictwa Poławiacze Pereł. Spotkania z autorami prowadzili niezawodni: Jerzy Kisielewski i Adam Szaja.

Organizatorami wydarzenia są Fundacji Historia i Kultura oraz Miasto Stołeczne Warszawa, a partnerem Pleneru jest Stowarzyszenie Autorów ZAIKS.

Więcej informacji w załączeniu.

Wydarzenie na FB

Strona Fundacji Historia i Kultura


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się