Bezglutenowa mama
Tajny Bon na Trudne Czasy

Tajny Bon na Trudne Czasy

Tajny Bon na Trudne Czasy

Udostępnij

Wrocławska cafe księgarnia Tajne Komplety obchodzi w tym roku dziesięciolecie. Miało być pięknie, dużo radości, prywatka i wegański kawior z bieługi, masa wydarzeń, koncertów, spotkań. Ale tu pojawia się koronawirus. Cały na czarno.

Przed Tajnymi Kompletami, które 13 marca zostały zamknięte do odwołania, pojawiło widmo utraty płynności finansowej. I nieciekawe perspektywy dotyczące najbliższej przyszłości, w której coraz mocniej klaruje się recesja. Brak płynności finansowej to zaleganie z fakturami, zaleganie z fakturami, to koniec z nowościami… i w zasadzie, tak ogólnie, koniec. Kropka.

Znacie nas: Tajne lipy nie sprzedają, starając się dbać o tzw. poziom literatury, a jednocześnie organizując ponad  100 wydarzeń rocznie. Od samego początku utrzymywaliśmy się ze sprzedaży książek oraz usług kawiarnianych. Te źródła naszej egzystencji obecnie – i w najbliższych tygodniach//miesiącach – w obliczu zamknięcia praktycznie nie istnieją. I tu pojawiacie się Wy. Cali na biało.

Bon na trudne czasy
Proponujemy coś ekstra, czyli Tajny Bon na Trudne Czasy. Prościej tego nie potrafiliśmy wymyślić: na naszej stronie internetowej można od dziś nabywać bony na książki w różnych nominałach, które będziecie mogli zrealizować, gdy tylko znowu otworzymy Tajne Komplety. Można będzie potem zamawiać książki z opcją odbioru w księgarni albo wybrać coś z kilkunastu tysięcy pozycji na Tajniackich półkach.
Do każdego zakupionego bonu dołączamy bonusy:  kawę czy herbatę za friko, Kalendarz Antka Wajdy na 2020 i wiele innych atrakcji (poniżej umieściliśmy listę z bonusami w zależności od nominału bonu). Ale przede wszystkim dołączamy naszą szczerą – wielką jak fontanna płetwala błękitnego – wdzięczność.

Jak to zrobić ?
Do wyboru przygotowaliśmy poniższe bony.
Proponujemy płatność przelewem  na numer konta:  91 2490 0005 0000 4600 8409 0804 (Alior Bank).
1) W tytule przelewu prosimy wpisać poniższe dane: Dla kogo jest bon, oraz kontakt: adres email lub nr telefonu.
2) Po otrzymaniu wpłaty, wyślemy na adres mailowy imienny bon z nominałem określonym zgodnie z kwotą przelewu lub prześlemy go w formie MMS na podany nr telefonu.
3) Podczas realizacji bonu wystarczy go pokazać w wersji elektronicznej lub – ewentualnie – wydrukowanej.

Takie to proste

Dzięki Waszym wpłatom będziemy mogli pokryć obecne i przyszłe zobowiązania finansowe, rachunki, pensje i przygotować się na trudne czasy. A Wy niebawem za pomocą tego bonu kupicie  u nas sobie prima sort książkę. Wszystkim będzie miło.

Bonus: kawa lub herbata, tajna widokówka.

Bonus: kawa lub herbata, Kalendarz z Duchem Czasu Antka Wajdy, tajna widokówka.

Bonus: kawa lub herbata, Kalendarz z Duchem Czasu Antka Wajdy, tajna widokówka oraz 7% rabat na książki.

Bonus: kawa lub herbata, Kalendarz z Duchem Czasu Antka Wajdy, tajna widokówka, Płytę CD Brzoska Gawroński „Zapominanie”  oraz 10%  rabat na książki.

Bonus: kawa lub herbata, Kalendarz z Duchem Czasu Antka Wajdy, Płytę CD Brzoska Gawroński „Zapominanie”  oraz aktualne nr Magazynu Cegła, gadżety: komplet zakładek do książek i pocztówki,  12%  rabat na książki

Bonus: kawa lub herbata, Kalendarz z Duchem Czasu Antka Wajdy, Płytę CD Brzoska Gawroński „Zapominanie”  oraz aktualne nr Magazynu Cegła, gadżety: komplet zakładek do książek i pocztówki,  15%  rabat na książki. Zostaniesz objęty specjalną troską! Dostaniesz najlepszy stolik, zagramy w szachy, naparzymy kakao. Gratis wejście na wszystkie szykowane koncerty.

Bonus: kawa lub herbata, Kalendarz z Duchem Czasu Antka Wajdy, Płytę CD Brzoska Gawroński „Zapominanie”  oraz aktualne nr Magazynu Cegła, gadżety: komplet zakładek do książek i pocztówki,  15%  rabat na książki, zostaniesz objęty specjalną troską! Dostaniesz najlepszy stolik, zagramy w szachy, naparzymy kakao. Gratis wejście na wszystkie szykowane koncerty. I czeka cię ekstra niespodzianka! Coś wymyślimy, może autograf noblistki, może ekstra pakiet książek od nas, a może chciałbyś przez jeden dzień popracować z nami?

—————

To nie jedyna forma wsparcia, jaką możecie nam okazać. Zachęcamy również do przekazywania darowizn na rzecz Fundacji na rzecz Kultury i Edukacji im. Tymoteusza Karpowicza z dopiskiem: Darowizna na cele statutowe Fundacji. Tu numer konta to 37 2490 0005 0000 4500 2399 1207 (Alior Bank). Na podstawie przelewu darowizny możecie odpisywać ją od podatku.

Możecie przekazać nam 1% podatku, nasz KRS: 0000333054

Możesz zostać naszym patronem na patronite.pl

Masz inny pomysł, jak nas wesprzeć?
Napisz wiadomość na naszym Facebooku albo na: tajnekomplety@fundacja-karpowicz.org.

Za okazane w ten sposób wsparcie już teraz nisko się kłaniamy. Mamy nadzieję, że na jesień będziemy mogli zaprosić wszystkich na nasze dziesięciolecie.
Przybijamy dwie piątki na 10 lat Tajnych.

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się