TaniaKsiazka.pl do końca roku otworzy kilkadziesiąt punktów odbioru osobistego

TaniaKsiazka.pl do końca roku otworzy kilkadziesiąt punktów odbioru osobistego

TaniaKsiazka.pl do końca roku otworzy kilkadziesiąt punktów odbioru osobistego

Udostępnij

Rok 2021 w TaniaKsiazka.pl upłynie pod znakiem rozwoju punktów odbioru osobistego – w sumie na mapie kraju pojawi się kilkadziesiąt nowych lokalizacji. Będą one mieścić się m.in. w księgarniach stacjonarnych “Między kartkami”. TaniaKsiazka.pl szacuje, że tylko do połowy roku otworzy ich 10.  

Już od 1 marca klienci będą mogli odebrać swoje zamówienia w dwóch nowych punktach – w Częstochowie (ul. Dąbrowskiego 1) oraz Piotrkowie Trybunalskim (ul. Armii Krajowej 26). Podobne miejsca funkcjonują już w Białymstoku, Ełku, Suwałkach, Grajewie oraz w dwóch lokalizacjach w Warszawie.

– Zależy nam, aby dać naszym Klientom jak największy wybór form dostawy i zapewnić maksymalną wygodę zakupów. Chcemy, aby punkty odbioru osobistego zamówień z naszej księgarni internetowej były dostępne w całym kraju, stąd też nasza decyzja o kontynuowaniu współpracy z siecią księgarni “Między kartkami” – tłumaczy Łukasz Kierus, współwłaściciel TaniaKsiazka.pl – Na bieżąco będziemy informować o kolejnych otwarciach. Planujemy, że do końca roku siatka punktów rozwinie się do kilkudziesięciu lokalizacji.

TaniaKsiazka.pl to jedna z największych księgarni internetowych w Polsce. Miesięcznie realizuje ponad 200 tysięcy zamówień. Posiada także swój stacjonarny salon sprzedaży o powierzchni 360 m kw., który znajduje się przy ul. Kolejowej 12E w Białymstoku.
 
Więcej szczegółów na temat odbiorów osobistych w Częstochowie oraz Piotrkowie Trybunalskim można przeczytać tutaj:
 

Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się