TaniaKsiazka.pl zorganizuje już po raz trzeci TargiKsiazki.Online

TaniaKsiazka.pl zorganizuje już po raz trzeci TargiKsiazki.Online

TaniaKsiazka.pl zorganizuje już po raz trzeci TargiKsiazki.Online

Udostępnij

TaniaKsiazka.pl zapowiada kolejną odsłonę internetowych targów książki. Od 17 do 28 maja na miłośników literatury czekać będą spotkania live z autorami, konkursy i specjalne promocje.

Poprzednie dwie edycje TargiKsiazki.Online spotkały się z ogromnym zainteresowaniem czytelników – pierwsza przyciągnęła ich 400 tysięcy, druga osiągnęła zawrotne zasięgi blisko 2 milionów użytkowników. W sumie zorganizowano ponad 100 wirtualnych wydarzeń, w których wzięło udział kilkudziesięciu autorów i wydawców z Polski i z zagranicy.  
 
TargiKsiazki.Online wyróżniają się w branży nie tylko ciekawym programem, ale także ogromnym zaangażowaniem uczestników. Świadczą o tym dziesiątki tysięcy reakcji i komentarzy w mediach społecznościowych. Ta interaktywna formuła oraz fakt, że wszystko odbywa się w internecie, sprawiają, że z edycji na edycję przyciągamy coraz więcej entuzjastów czytania. Liczymy, że w trakcie trzeciej odsłony padną kolejne rekordy – mówi Łukasz Kierus, współwłaściciel TaniaKsiazka.pl.

 Pełen program majowych targów poznamy już wkrótce. Warto śledzić profil TaniaKsiazka.pl na Facebooku i Instagramie oraz stronę księgarni. Organizatorzy już teraz zdradzają, że z pewnością nie zabraknie gorących nazwisk, ciekawych premier i wydarzeń z popularnymi influencerami. Miłośniczki romansów i erotyków tradycyjnie mogą liczyć także na wirtualny Zlot Fanek Niegrzecznych Książek, na którym zagoszczą najlepsze polskie i zagraniczne pisarki. Panelom dyskusyjnym oraz spotkaniom autorskim towarzyszyć będą konkursy z nagrodami i atrakcyjne promocje.  


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się