Targi Book & Play 2020

Targi Book & Play 2020

Targi Book & Play 2020

Udostępnij

Zmiany, zmiany, zmiany! Nowa nazwa, nowe miejsce, nowa formuła. W listopadzie odbędzie się premierowa edycja Book & Play. To nowe wydarzenie, za którym stoją organizatorzy Targów Ciekawej Książki oraz Play Arena.

Book & Play to odnalezienie się w niepewnej sytuacji jaką przyniósł 2020 rok. Pandemia koronavirusa SARS-CoV-2 zatrzymała branżę targową. Wiele imprez przeniosło się do sieci. Inne odwołano. Wierząc, że nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu na stoisku i widząc zainteresowanie wystawców do wzięcia udziału w tego typu wydarzeniu, Miejska Arena Kultury i Sportu zdecydowała się zorganizować Book & Play.

Tworząc nową imprezę, nie odcinamy się od tradycji i dorobku 9. edycji Salonu Ciekawej Książki. Widząc jednak zainteresowanie jakim w ostatnich latach cieszyły się wydarzenia towarzyszące targom: „Mikołajek” i „Play Arena” oraz mając świadomość w jakiej sytuacji znalazła się branża, zdecydowaliśmy się zorganizować je w nowej formule. Dlatego Book & Play skupi się na ofercie produktów rozwijających koncentracje, kreatywność i wyobraźnie. Nie zabraknie więc książek – bo to medium wciąż ma w tym temacie wiele do powiedzenia, ale też różnorodnych gier planszowych, puzzli, klocków czy modeli, które rozwijają wyobraźnie w niemniejszym stopniu niż one. Hasłem przewodnim targów jest „Nauka i wychowanie poprzez książkę, grę i zabawę”.

Nowa impreza zadebiutuje w Atlas Arenie, jednej z największych hali sportowo-widowiskowych. To świetnie skomunikowany obiekt mieszczący się w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego oraz węzła autostradowego. Posiada mogący pomieścić blisko 600 aut parking oraz przestrzeń wystawienniczą, która tak pozwala wytyczyć ciągi komunikacyjne oraz dostosować odległości pomiędzy stoiskami, żeby sprostać restrykcyjnym wytycznym narzuconym przez Ministerstwo Rozwoju i Główny Inspektorat Sanitarny.

W programie m.in. projekt realizowany we współpracy z Urzędem Miasta Łodzi pod tytułem „Kreatywna jesień w szkole– kreatywna świetlica szkolna oraz kreatywna przerwa”.  

Zapraszamy do udziału oraz aktywnego włączenia się w program towarzyszący targom.

Firmy zainteresowane uzyskaniem statusu Sponsora akcji; Kreatywna jesień w szkole prosimy o kontakt celem omówienia zasad współpracy.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły, aby wspólnie przygotować to atrakcyjne wydarzenie.

Do udziału w Book & Play zapraszamy w dniach 20 – 22 listopada 2020 roku do Atlas Areny w Łodzi.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się