Jedność - Dzień dziecka
Targi Wydawców Książki i Prasy Historycznej

Targi Wydawców Książki i Prasy Historycznej

Targi Książki w Lublinie w ramach Festiwalu Historii bez Liku

Udostępnij

Mamy przyjemność zaprosić Państwa w imieniu Organizatorów do udziału w Targach Wydawców Książki i Prasy Historycznej, które odbędą się 18-20 września w Lublinie, w ramach Festiwalu Historii bez Liku odbywającego się przy XX Powszechnym Zjeździe Historyków Polskich. Targi zostaną zorganizowane w Centrum Spotkania Kultur - w bezpośrednim sąsiedztwie Lubelskiego Centrum Konferencyjnego, w którym obradować będą uczestnicy Zjazdu.

XX PZHP to okazja do spotkania się środowiska akademickiego, pasjonatów historii, nauczycieli, wykładowców. To okazja dla zaprezentowania najnowszych tytułów wydawniczych gronu bezpośrednio zainteresowanemu.

Nie chcemy jednak ograniczać tematyki prezentowanych na targach książek do historii ani ich charakteru do publikacji naukowych. Zależy nam aby na targach w Lublinie pojawiła się również literatura skierowana do szerokiego odbiorcy : piękna, obyczajowa, religijna, fantastyczna, kryminalna, a także dziecięca.

Festiwal Historii bez Liku to wydarzenie, które ma na celu popularyzację historii poprzez przyciągnięcie wielu tysięcy zwiedzających. Dlatego tak duży nacisk kładziony jest na atrakcyjność jego programu. Publiczność będzie miała możliwość udziału w Spektaklu Rekonstrukcji Historycznych na Arenie Lublin, w  I Mistrzostwach  Polski w Historycznych Grach Komputerowych, w Festiwalu Filmów Historycznych, a także odwiedzenia miasteczka antycznego.

Organizatorem Zjazdu jest Polskie Towarzystwo Historyczne, natomiast realizatorem wydarzeń odbywających się w ramach Festiwalu Historii bez Liku jest Grupa MTP.

Zachęcamy Państwa do udziału w targach książki. 

Załączamy informator wystawcy z cennikiem. Informacje na temat Zjazdu  znajdą Państwo na stronie www.xxpzhp.umcs.lublin.pl, natomiast pozostałe wydarzenia opisane są na www.historiibezliku.pl .

Jeśli są Państwo zainteresowani zgłoszeniem prosimy o wypełnienie i odesłanie załączonego formularza “U”.

Otrzymają wówczas Państwo login i hasło do naszej platformy www.strefawystawcy.pl na której można dokonać zgłoszenia udziału w targach.

W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę o bezpośredni kontakt mailowy lub telefoniczny.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się