Tłumy czytelników na Nocy Księgarń

Tłumy czytelników na Nocy Księgarń

Tłumy czytelników na Nocy Księgarń

Udostępnij

Tłumy czytelników i ponad 250 wydarzeń, spotkania z autorami i zakupy w księgarniach do późnych godzin nocnych. Za nami pierwsza edycja Nocy Księgarń – ogólnopolskiego wydarzenia organizowanego przez dystrybutora książek OSDW Azymut.

W miniony piątek czytelnicy odwiedzili ponad 110 księgarń, które przyłączyły się do akcji Azymutu. Obok spotkań autorskich na gości księgarń czekały koncerty, wystawy, spektakle, warsztaty dla dzieci, wykłady, a także konkursy, nocne kiermasze czy silent disco.

Noc Księgarń odbyła się zarówno w dużych miastach (Warszawa, Kraków, Gdańsk, Szczecin, Łódź, Lublin, Wrocław), jak i w mniejszych ośrodkach, takich jak Lesko, Brzeg Dolny, Krapkowice, Koluszki, Kamienna Góra, Cieszyn czy Legionowo.

Jak wynika z informacji i zdjęć przekazanych przez organizatorów, pierwsza edycja Nocy Księgarń okazała się niekwestionowanym sukcesem. Wieczorne i nocne atrakcje przyciągnęły do księgarń tysiące czytelników w całej Polsce. Organizatorzy zapowiadają już kolejne edycje wydarzenia. Noc Księgarń, podobnie jak Noc Muzeów, ma na stałe wpisać się w kalendarz ogólnopolskich wydarzeń kulturalnych.

Organizacja Ogólnopolskiej Nocy Księgarń została dofinansowana ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Pełna fotorelacja z wydarzeń jest udostępniana przez organizatorów na stronach www.facebook.com/nocksiegarn oraz www.instagram.com/nocksiegarn

[źródło: rynek-ksiazki.pl]


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się