Trwa 8. edycja Targów Książki Empiku. 21 października spotkanie z pisarkami Young Adult w w Westfield Arkadia

Trwa 8. edycja Targów Książki Empiku. 21 października spotkanie z pisarkami Young Adult w w Westfield Arkadia

Trwa 8. edycja Targów Książki Empiku. 21 października spotkanie z pisarkami Young Adult w w Westfield Arkadia

Udostępnij

Aleksandra Negrońska, Weronika Ancerowicz i Agata Polte – najpopularniejsze obecnie twórczynie literatury Young Adult, odwiedzą Warszawę. Zaplanowana w ramach Targów Książki Empiku sesja autografów odbędzie się 21 października.

Trwa 8. edycja Targów Książki Empiku. Jeszcze przez ponad tydzień, do 24 października, czytelnicy mają okazję uczestniczyć w spotkaniach online z polskimi i zagranicznymi autorami najgorętszych nowości literackich. Ale to nie wszystko! Dla fanów literatury Young Adult Empik przygotował także wydarzenia w przestrzeni miejskiej. Aleksandra Negrońska, Weronika Ancerowicz i Agata Polte pojawią się 21 października w Warszawie w CH Westfield Arkadia. To będzie niepowtarzalna szansa na spotkanie z bestsellerowymi pisarkami, zdobycie ich autografów czy zrobienie sobie z nimi wspólnego zdjęcia. Wydarzenie startuje o godz. 12.00.

Premiery i nowości oraz spotkania z autorami

Wydarzenia targowe odbywają się online na trzech „scenach”. Na Scenie Głównej pojawiają najpopularniejsi polscy i zagraniczni autorzy literatury gatunkowej, którzy opowiadają o swoich najnowszych książkach. Janusz L. Wiśniewski przedstawi swoją nową książkę Stany splątane, Ken Follett opowie o Zbroi światła – ukoronowaniu najpopularniejszego cyklu swoich powieści rozpoczętego przez kultowe już Filary Ziemi, a E.L. James, autorka trylogii Pięćdziesiąt twarzy Greya, przybliży fabułę swojej nowej, porywającej i pełnej namiętności powieści Missus.
Scena Apostrof poświęcona jest twórcom literatury pięknej, reportażu i książek z zakresu rozwoju osobistego. Czytelnicy mogą wziąć udział w spotkaniu online m.in. z dr Asią Podgórską, autorką książki Tak działa mózg. Jak mądrze dbać o jego funkcjonowanie, Miłką Raulin, autorką książki 600 kilometrów lodową pustynią, czy z Wojciechem Jagielskim, który opowie o swojej premierowej książce Wojna. Antologia reportażu wojennego.
Trzecia scena należy do wciąż zyskującej na popularności literatury Young Adult. Fani tego gatunku mogą posłuchać rozmów m.in. z Agatą Gładysz, Adamem Mirkiem czy Joanną Balicką.
Warto uważnie śledzić transmisje, bo podczas spotkań można kupić online premierowe książki z autografami autorów. Wszystkie rozmowy są tłumaczone na PJM i transmitowane na Facebooku i YouTube Empiku, a spotkania sceny Young Adult dodatkowo na Instagramie.
Wśród targowych premier uwagę zwracają również: Za wszelką cenę Harlana Cobena, 5 składników po śródziemnomorsku. Łatwe niezwykłe dania Jamiego Olivera, Harry Potter. Magiczny Almanach J.K. Rowling, Dystopia Vincenta V. Severskiego czy kolejne książki z bestsellerowej serii Kicia Kocia Anity Głowińskiej.

Setki targowych okazji w Empiku

Tradycyjnie podczas Targów Książki Empiku można skorzystać z atrakcyjnych ofert. W salonach stacjonarnych druga tańsza książka jest dostępna z 60% rabatem – promocja obejmuje dwa tysiące tytułów. Z kolei na Empik.com przy zakupie książek o wartości min. 100 zł, czytelnicy otrzymują 10 zł rabatu. Organizatorzy targów przygotowali również specjalne okazje dla fanów książek w formatach cyfrowych. Przy zakupie online dwóch ebooków i audiobooków, drugi jest dostępny za 0,2 zł.
Oferta targowa i pełny program wydarzeń dostępny jest na stronie: Empik.com/targi-ksiazki.
 
Targi Książki on-line

Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się