Trwa konkurs na ulubioną księgarnię w Warszawie

Trwa konkurs na ulubioną księgarnię w Warszawie

Trwa konkurs na ulubioną księgarnię w Warszawie

Udostępnij

Od 25 lipca do 4 września za pośrednictwem specjalnej strony internetowej można oddać głos w plebiscycie na ulubioną warszawską księgarnię. Na zwycięzcę czeka nie tylko tytuł „Ulubionej Księgarni Warszawy”, ale także nagroda pieniężna (łączna pula nagród wynosi 70 tys. zł).

W tym samym czasie odbywa się akcja „Poczuj się jak u siebie w księgarni”, która ma zachęcać mieszkańców do odwiedzania i poznawania lokalnych księgarni niezależnych jako miejsc, w których obok ulubionych książek znajdą także niepowtarzalną atmosferę, chwilę ciszy i dobrą kawę. Ma w tym pomóc wirtualna mapa księgarń.

Zarówno wspomniana mapa, jak i formularz do oddawania głosów znajdują się na stronie internetowej www.ulubionaksiegarnia.waw.pl

W plebiscycie na „Ulubioną Księgarnię Warszawy” biorą udział księgarnie stacjonarne, nie będące częścią żadnej sieci, a także antykwariaty. Jest on organizowany przez m.st. Warszawa we współpracy z partnerami: Stowarzyszeniem Księgarzy Polskich Okręg w Warszawie, Biblioteką Analiz i Polską Izbą Książki.

Każdy, kto odda swój głos na ulubioną warszawską księgarnię będzie miał okazję na wygranie nagrody książkowej. Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy dołączyć do głosu swoją opinię o wybranej przez siebie księgarni – nagrodzone zostaną najciekawsze.

źródło: Ulubiona Księgarnia Warszawy

 

Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się