Trwa ocena wniosków w programie „Certyfikat dla małych księgarni”

Trwa ocena wniosków w programie „Certyfikat dla małych księgarni”

Trwa ocena wniosków w programie „Certyfikat dla małych księgarni”

Udostępnij

Pod koniec maja zakończył się nabór do tegorocznej edycji programu „Certyfikat dla małych księgarni”. Planowane ogłoszenie wyników już w pierwszej połowie lipca.

„Certyfikat dla małych księgarni” to program, w którym niezależne księgarnie z całego kraju, zarówno z większych miast, jak i z małych ośrodków, ubiegają się o wsparcie finansowe m.in. na działania promujące księgarnię, zakup wyposażenia, pokrycie kosztów stałych prowadzenia lokalu czy na rozmaite projekty i akcje promujące czytelnictwo.

Wszystkich zainteresowanych wynikami programu informujemy, że obecnie trwa procedura oceny złożonych wniosków, zarówno formalna, jak i merytoryczna.

Wyniki zostaną ogłoszone w pierwszej połowie lipca. Będziemy o nich informować m.in. na naszej stronie i w naszych kanałach społecznościowych.

Wszyscy wnioskodawcy otrzymają również informację o wynikach za pośrednictwem poczty elektronicznej (na adres e-mail wskazany we wniosku jako adres do kontaktu).

 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się