Trzecia edycja Fest Księgarni

Trzecia edycja Fest Księgarni

Trzecia edycja Fest Księgarni

Udostępnij

Ruszyła trzecia edycja Fest Księgarni. Wydawnictwo Miejskie Posnania kontynuuje w nowej formule projekt wsparcia niezależnych księgarni. W tym roku konkurs odbywa się jako otwarty nabór. Placówki mogą zgłaszać propozycje wydarzeń kulturalnych dla dzieci i dorosłych promujących książki i pasje czytelnicze.

Do tej pory poznaniacy wybierali ulubione księgarnie, oddając głos na nie w plebiscycie. Od teraz w naborze mogą brać udział księgarnie kameralne zlokalizowane w granicach administracyjnych Miasta Poznania i prowadzące działalność w nie więcej niż czterech księgarniach stacjonarnych na terenie całej Polski. Można nadsyłać propozycje spotkań autorskich, dyskusji, premier literackich, debat, warsztatów, spacerów, wspólnych czytań oraz innych działań performatywnych lub muzycznych.

Każda księgarnia będzie mogła zgłosić dwa projekty. Kwoty wnioskowane na ich realizację będą obejmować przedział od 1000 do 10 000 zł na jeden projekt. Łączna pula środków wynosi 60 tys. zł.

Propozycje można zgłaszać do 30 września.

Ogłoszenie wyników naboru odbędzie się do 10 października na stronie internetowej projektu i w mediach społecznościowych wydawnictwa.

Wydarzenia muszą zostać zrealizowane w Poznaniu w terminie od 10 października do 30 listopada.

Szczegółowe informacje oraz regulamin naboru dostępny jest na stronie: festksiegarnia.poznan.pl

[źródło: poznan.pl]


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się