Ukraińskie wydawnictwo poszukuje do współpracy księgarzy i dystrybutorów w Polsce

Ukraińskie wydawnictwo poszukuje do współpracy księgarzy i dystrybutorów w Polsce

Ukraińskie wydawnictwo poszukuje do współpracy księgarzy i dystrybutorów w Polsce

Udostępnij

Ukraińskie wydawnictwo dziecięce Zirka, które jest częścią wydawnictwa Ranok, poszukuje możliwości współpracy z polskimi hurtowniami i księgarniami w zakresie sprzedaży ukraińskojęzycznych książek dziecięcych i edukacyjnych.

W tej chwili organizowany jest transport książek z magazynu w Charkowie, być może tirem wracającym do Polski, który dostarczył wcześnie pomoc humanitarną.

Otrzymaliśmy od Pani Kateriny Novikovej z Kijowa list w tej sprawie:

“Pracuję dla wydawnictwa dziecięcego Zirka. Próbujemy przenieść nasz magazyn z Charkowa i przynajmniej częściowo wznowić pracę, chociaż nasz dyrektor wypełnia swoje obywatelskie obowiązki w Siłach Zbrojnych Ukrainy, a ja i moje dzieci, podobnie jak ponad milion Ukraińców, schroniliśmy się w gościnnej Polsce.

W tym trudnym dla Ukrainy czasie prosimy o pomoc w zapewnieniu naszym dzieciom dostępu do książek ukraińskojęzycznych. Możemy zaproponować do wprowadzenia do sprzedaży w Państwa księgarniach i firmach niezbędne obecnie dla najmłodszych Ukraińców publikacje dla przedszkolaków, podręczniki i zeszyty ćwiczeń do przedmiotów szkolnych, książeczki kreatywne, materiały dydaktyczne (karty w różnych formatach, plakaty, mapy dla dzieci, gry itp.)”.

Osoby zainteresowane współpracą, prosimy o kontakt z redakcją Biblioteki Analiz, chętnie udostępnimy kontakt do  Kateriny Noivkovej: redakcja@biblioteka-analiz.pl

Link do oferty wydawnictwa Zirka https://zirka.ua/

źródło: https://rynek-ksiazki.pl


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się