W Biedronce Gang Mocniaków zastąpi Gang Bystrzaków

W Biedronce Gang Mocniaków zastąpi Gang Bystrzaków

W Biedronce Gang Mocniaków zastąpi Gang Bystrzaków

Udostępnij

Biedronka szykuje kolejną akcję promocyjno-lojalnościową związaną z popularnymi pluszakami. Był Gang Świeżaków, Gang Słodziaków, Gang Fajniaków, Gang Swojaków i Gang Bystrzaków. Teraz czas na Gang Mocniaków.

29 sierpnia 2022 r. Biedronka wystartowała z nową akcją "Gang Bystrzaków". Miała ona zachęca klientów Biedronki do oszczędzania. Teraz sieć szykuje kolejną akcję.

Gang Mocniaków w Biedronce. Jest kolejna akcja lojalnościowa

Gang Bystrzaków tworzyły nastepujace maskotki:  Świnka Skarbonita, Jabłko Newton i Pies Dżi-Pi-Es. Świnka Skarbonita pilnuje finansów gangu i podpowiada, jak znajdować produkty w korzystnych cenach, a jej supermocą jest „cena”. Jabłko Newton ma sprytny plan na wszystko i stawia na „jakość”. Trzeci członek supergrupy to Pies Dżi-Pi-Es symbolizujący „bliskość”, rekomendujący robienie zakupów blisko miejsca, gdzie mieszkamy, aby oszczędzać czas i pieniądze na dojazd.

Jak ustaliliśmy, spółka Jeronimo Martins Polska, która jest operatorem sklepów Biedronka, zgłosiła do rejestracji w Urzędzie Patentowym znak towarowy słowny "Gang Mocniaków". Zgłoszenia dokonano 1 czerwca br.

Akcje lojalnościowe w Biedronce. Miliony maskotek i książek

Akcje lojalnościowe są ważnym punktem oferty Biedronki. W ramach dotychczas organizowanych kampanii rozdano ponad 40 milionów maskotek i ponad 6 milionów książek.

Akcje mają charakter edukacyjny, a ich grupą docelową są najmłodsi.

Przypomnijmy, że podczas ostatnich tego typu akcji w sklepach Biedronka klienci zgłaszali problemy z dostępnością pluszaków.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się