W nowym roku pamiętajcie o bibliotece

W nowym roku pamiętajcie o bibliotece

W nowym roku pamiętajcie o bibliotece

Udostępnij

Szanowni Państwo, kończy się rok 2023, rok pełen spotkań, wydarzeń, dobrych książek. Przed nami, informuje biblioteka ostatnie w 2023 roku spotkanie Klubu Książki u Raczyńskich: w piątek 29 grudnia o 18.00 zapraszamy do Filii Sztuki na rozmowę o japońskiej powieści „O kocie, który ratował książki".   

Do soboty jest też ostatnia szansa, by zobaczyć wystawę Dzieciństwo na trzepaku. Zapraszamy do 30 grudnia do Galerii Atanazego.     

 Nowy rok przyniesie nam na pewno wiele okazji do spotkań i rozmów. Pełen program wydarzeń na styczeń jest już dostępny na naszej stronie  http://www.bracz.edu.pl/events/ A ponieważ chcemy w nowy rok wejść w jak najlepszej formie, zapraszamy na pierwsze spotkanie nowego cyklu Pamiętaj o czwartku, czyli trening pamięci i relaksacji, które odbędzie się w czwartek 4 stycznia o 17.00 w Filii Sztuki.   

 Nowy rok to jak zawsze okazja do aktualizacji konta oraz sprawdzenia swoich danych (przypominamy, że informacje o upływającym czasie wypożyczenia zbiorów wysyłamy mailem, zatem warto zadbać, by podany w bibliotece adres był aktualny). Przypominamy, że w każdym roku ważność konta bibliotecznego musi zostać przedłużona. Można to zrobić osobiście – podczas pierwszej wizyty w dowolnej placówce Biblioteki Raczyńskich – lub telefonicznie. Do czasu przedłużenia nie ma możliwości sprawdzania swojego konta bibliotecznego przez internet, a także zamawiania książek do książkomatu, odbierania ich i zwracania.  

 W nowym roku życzymy samych dobrych stron!  


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się