W weekend odbyły się targi książki dla dzieci i młodzieży Mały Koneser

W weekend odbyły się targi książki dla dzieci i młodzieży Mały Koneser

W weekend odbyły się targi książki dla dzieci i młodzieży Mały Koneser

Udostępnij

Festiwal i targi wydawnictw dla dzieci i młodzieży – w taki sposób organizatorzy określają wydarzenie, które odbędzie się 18 i 19 marca w Centrum Praskim Koneser w Warszawie. Według ich zapowiedzi Mały Koneser ma na okres tych dwóch dni stać się polską stolicą książki ilustrowanej.

W zorganizowanym przez wydawnictwo Wytwórnia festiwalu i targach wydawnictw dla dzieci i młodzieży Mały Koneser łącznie weźmie udział 23 polskich wydawców. Wśród nich znajdą się: Albus, Babaryba, Buka, Druganoga, Dwie Siostry, Entliczek, Ezop, Format, Hokus-Pokus, Kultura Gniewu, Literówka, Mamania, Muchomor, Polarny Lis, Poławiacze Pereł, Powergraph, Tako, Tashka, Tatarak, Widnokrąg, Wolno, Wytwórnia oraz Zakamarki.

To już druga edycja warszawskiej imprezy – po raz pierwszy Mały Koneser odbył się w ubiegłym roku. W założeniu impreza została stworzona dla ambitnych, odważnych i wrażliwych właścicieli małych i średnich oficyn wydawniczych, którzy dbają zarówno o kunszt edytorski jak i mistrzostwo ilustracji oraz tekstu. A także – co oczywiste – dla ich czytelników, szczególnie tych najmłodszych.

Podczas targów odbędą się liczne spotkania ze znanymi i lubianymi autorkami książek i ilustracji, a także promotorami i promotorkami literatury dziecięcej. Wśród gości znaleźli się między innymi: Justyna Bednarek, Rafał Kosik, Ola i Daniel Mizielińscy, Piotr Socha, Marianna Sztyma oraz Józef Wilkoń.

Szczegółowy program wydarzenia można znaleźć TUTAJ. Uwaga, na poszczególne spotkania obowiązują zapisy!


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się