Warszawskie Targi Książki 2020 – oświadczenie

Warszawskie Targi Książki 2020 – oświadczenie

Warszawskie Targi Książki 2020 – oświadczenie

Udostępnij

Przygotowania do 11. Warszawskich Targów Książki trwają,  pracujemy nad organizacją tego wydarzenia zgodnie z zakładanym harmonogramem.

Jesteśmy świadomi aktualnych decyzji rządowego zespołu zarządzania kryzysowego. Sytuacja rozwija się niezwykle dynamicznie, a do Warszawskich Targów Książki pozostało 70 dni.

WTK to największe i wyjątkowe wydarzenie dla czytelników i całej branży w Polsce. Podchodzimy do jego organizacji niezwykle poważnie i jesteśmy przekonani, że Państwo również. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych gości, pracowników oraz partnerów jest dla nas najważniejsze, dlatego też stale obserwujemy sytuację oraz jesteśmy w kontakcie z odpowiednimi służbami i instytucjami.

Wszyscy znaleźliśmy się w trudnej i wyjątkowej sytuacji, nie podejmujmy więc pochopnych decyzji i zachowajmy spokój. Rozumiemy niepewność i obawy, ale ważne jest też wzajemne wsparcie. Przygotowaliśmy procedury postępowania, które będziemy wdrażać w zależności od rozwoju wydarzeń. O wszystkich decyzjach będziemy Państwa informować na bieżąco.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się