Warszawskie Targi Książki 2021 na Publio.pl

Warszawskie Targi Książki 2021 na Publio.pl

Warszawskie Targi Książki 2021 na Publio.pl

Udostępnij

W ramach tegorocznej edycji Warszawskich Targów Książki internetowa księgarnia Publio.pl przygotowała specjalne promocje. W czasie trwania wydarzenia – od czwartku, 9 września br. do niedzieli, 12 września br. na wszystkich miłośników literatury czekać będą wyjątkowe oferty na e-booki oraz audiobooki.  

 

Przez cały czas trwania Warszawskich Targów Książki 2021 Publio.pl obniży cenę 500 książek do 10 zł oraz cenę 1500 ebooków i audiobooków o nawet -50%. 

Każdego dnia cała oferta wybranego wydawnictwa zostanie przeceniona do -50%. Dzisiaj – w czwartek, 9 września br. w atrakcyjnych cenach dostępne są książki Grupy Wydawniczej Foksal, a w kolejne dni będą to tytuły z Wydawnictwa Prószyński i S-ka, Wydawnictwa Rebis oraz Wydawnictwa MAG. 

Dodatkowo, od czwartku do niedzieli na wszystkich zainteresowanych będzie także czekał 1 z 4 e-booków do wyboru za 1 zł w zamian za zapisanie się do newslettera Publio.pl. 

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie księgarni

 

Publio.pl to internetowa księgarnia, która oferuje czytelnikom ponad 40 tys. e-booków i audiobooków oraz kilkaset tytułów prasowych od najlepszych polskich wydawców. W ofercie księgarni znajdują się zarówno bestsellery literatury pięknej i literatury faktu, jak i pozycje wydawnictw specjalizujących się w publikacjach naukowych, edukacyjnych czy poradnikowych. Koneserzy prasy mogą wybierać spośród wiodących tytułów rynku wydawniczego takich, jak m.in. „Gazeta Wyborcza", „Polityka", „Zwierciadło", „Wysokie Obcasy Extra" i wiele innych. 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się