Ogólnopolska Izba Księgarń
9. Warszawskie Targi Książki 2018,  Strefa Beztrosko Zaczytanych

9. Warszawskie Targi Książki 2018, Strefa Beztrosko Zaczytanych

Warszawskie Targi Książki - Dan Cake zaprasza do specjalnej Strefy Beztrosko Zaczytanych

Udostępnij

 

Święto wszystkich miłośników książek zbliża się wielkimi krokami. Już w czwartek startują tegoroczne Warszawskie Targi Książki. A skoro o książkach mowa, to czy może być przyjemniejsze połączenie niż ulubiona lektura, filiżanka aromatycznej kawy i mała, słodka przekąska? Firma Dan Cake nie ma wątpliwości, że to połączenie idealne, dlatego w weekend 19 i 20 maja zaprasza do specjalnej Strefy Beztrosko Zaczytanych, która dostępna będzie dla wszystkich gości Targów na płycie Stadionu PGE Narodowy w Warszawie!

Dobra książka i ulubione słodkości – duet idealny w kampanii Dan Cake „Beztrosko Zaczytani”.

 

Czytanie rozwija wyobraźnię, powala mózgowi dłużej zachować młodość, redukuje stres aż o 60 % w zaledwie sześć minut i pomaga zasnąć. To tylko niektóre z korzyści płynących
z czytania. Mimo to nadal poziom czytelnictwa w Polsce od lat jest niski, a w zeszłym roku po przynajmniej jedną książkę sięgnęło niecałe 40 % z nas! Firma Dan Cake, chcąc promować dobry nawyk czytania, rusza właśnie z kampanią „Beztrosko Zaczytani”. Na dobry początek zaprasza do Strefy Beztrosko Zaczytanych w weekend 19 i 20 maja podczas tegorocznych Warszawskich Targów Książki, które odbędą się na Stadionie PGE Narodowy.

 Skąd pomysł, aby Dan Cake - wiodący producent pakowanych wyrobów cukierniczych i piekarniczych – zaangażował się w promocję czytania wśród Polaków? – Czytanie to jedna z najbardziej rozwijających form relaksu, której bardzo często towarzyszą słodkie przekąski – ulubione ciasto, mała muffinka czy czekoladowe ciastko. Poprzez naszą kampanię #BeztroskoZaczytani chcemy przekonać Polaków, że dobra lektura w połączeniu ze słodką przekąską, to idealny sposób na chwilę beztroski. I to dobrze spożytkowaną, bo czytanie to nie tylko relaks, ale też czynność rozwijająca nasz mózg. – mówi Małgorzata Chudzik, Członek Zarządu Dan Cake.

 Jakie działania planowane są w ramach kampanii „Beztrosko Zaczytani”? Początkiem będzie stworzenie podczas tegorocznych Warszawskich Targów Książki tzw. Strefy Beztrosko Zaczytanych – miejsca, w którym będzie można zanurzyć się w wygodnym leżaku, z książką
w jeden dłoni i słodką przekąską od Dan Cake w drugiej. Podobne strefy powstaną też
w przyszłości w wybranych księgarniach czy bibliotekach, a także w zakładzie produkcyjnym Dan Cake w Chrzanowie, gdzie beztrosko zaczytać będą mogli się także pracownicy firmy.

- Poprzez naszą aktywność w mediach społecznościowych i współpracy z blogosferą chcemy ponadto zachęcać do poznawania literatury duńskich pisarzy, zarówno popularnych ostatnio wśród polskich czytelników autorów kryminałów, jak i tytułów dedykowanych dzieciom. – mówi Małgorzata Chudzik z Dan Cake.

Więcej informacji o kampanii na stronie www.dancake.pl

 Do Strefy Beztrosko Zaczytanych podczas Warszawskich Targów Książki zapraszamy w sobotę i niedzielę (19 i 20 maja 2018 r.) na płytę boiska Stadionu PGE Narodowy
w Warszawie (aleja Poniatowskiego 1).

 

 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się