Warszawskie Targi Książki - konferencja prasowa 2 września, godz. 12.00

Warszawskie Targi Książki - konferencja prasowa 2 września, godz. 12.00

Warszawskie Targi Książki - konferencja prasowa 2 września, godz. 12.00

Udostępnij

Warszawskie Targi Książki coraz bliżej! Powracają po ponad dwuletniej przerwie w nietypowym terminie i plenerowej aranżacji. Przed nami cztery wrześniowe dni pełne spotkań i atrakcji oraz kontaktu z książkami, autorami i wydawcami. Mamy nadzieję, że nasza oferta zadowoli miłośników literatury i będzie prawdziwym czytelniczym świętem w pandemicznej rzeczywistości, w której przyszło nam wszystkim działać.

Tegoroczna edycja Warszawskich Targów Książki – w wersji plenerowej – odbędzie się w dniach 9-12 września na Placu Defilad przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Targom od lat towarzyszy rozbudowany program wydarzeń literackich, edukacyjnych i branżowych. Na kilku scenach równolegle odbywać się będą spotkania z autorami, w strefie dziecięcej spotkania dla najmłodszych, miłośnicy komiksów będą mogli skorzystać z oferty Festiwalu Komiksowa Warszawa, a na tych, którzy lubią kryminały czekają spotkania w ramach Festiwalu Kryminalna Warszawa. W sektorze ACADEMIA zainteresowani znajdą książki akademickie i naukowe. Gościem Honorowym 11. edycji WTK będą Czechy.

O najciekawszych aspektach zbliżających się Warszawskich Targów Książki opowiemy podczas konferencji prasowej w czwartek, 2 września o godz. 12:00 w Faktycznym Domu Kultury przy ul Gałczyńskiego 12 w Warszawie. W załączeniu zaproszenie ze szczegółami.

Zapraszamy!

Strona Warszawskich Targów Książki

Lista wystawców

Program Czech - Gościa Honorowego 11. WTK

Program Miasta Stołecznego Warszawy – „Zaczytana Warszawa”

Profil FB WTK


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się