Wydawnictwo Jedność, Kielce

Wydawnictwo Jedność, Kielce

Watykan bez tajemnic z albumami i przewodnikami JEDNOŚĆ

Udostępnij

Wszystko, co musisz wiedzieć przed wyjazdem i nie tylko dowiesz się z wyjątkowych albumów i przewodników po Watykanie, wydanych przez Wydawnictwa JEDNOŚĆ.

Watykan.
Sztuka, architektura i ceremoniał

 

Wyjątkowy album, jedyna w swoim rodzaju opowieść o niezwykłym miejscu, ukształtowanym przez ludzki geniusz i wiarę. Pasjonująca historia powstania niezwykłego kompleksu watykańskiego, uzupełniona licznymi przypisami oraz licznymi fotografiami Bazyliki św. Piotra, Pałacu Apostolskiego, a także placu, kolumnady oraz ogrodów watykańskich. Bogata szata edytorska wydania podkreśla zawartą w nim treść.
więcej...

 

Bazylika Świętego Piotra.
Historia monumentu

Obszerne opracowanie, kompleksowo opisujące burzliwe dzieje bazyliki św. Piotra w Watykanie. Atrakcyjna warstwa ikonograficzna, w tym piękne fotografie watykańskiej bazyliki, liczne przypisy, bibliografia przedmiotową oraz indeks  miejsc i osób sprawia, że to  jedyna w swoim rodzaju opowieść o niezwykłym monumencie. Wysmakowana strona edytorska czyni to wydanie idealnym na prezent.
więcej...

 

 

Przewodnik po Watykanie

Pierwszy kompletny przewodnik po Watykanie, skierowany do szerokiego grona odbiorców: turystów, pielgrzymów i badaczy. Poręczny format, liczne fotografie historycznych obiektów, ciekawostki oraz szczegółowy plan trasy zwiedzania to atuty tej wyjątkowej publikacji.

więcej...


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się