Ważne działanie: głosowanie w plebiscycie Ulubiona Księgarnia Warszawy

Ważne działanie: głosowanie w plebiscycie Ulubiona Księgarnia Warszawy

Ważne działanie: głosowanie w plebiscycie Ulubiona Księgarnia Warszawy

Udostępnij

Kto jeszcze nie zagłosował w konkursie na Ulubioną Księgarnię Warszawy to może to jeszcze zrobić? Do 4 września głosujemy!

Księgarnie niezależne to ważne miejsca na kulturalnej mapie stolicy. Budują jej niepowtarzalny klimat i współtworzą lokalną przestrzeń. Organizują spotkania autorskie, debaty, koncerty, pokazy filmów. Są aktywne w mediach społecznościowych.

W Warszawie jest około stu lokalnych księgarń niezależnych. To małe podmioty, często prowadzone rodzinnie czy w grupie przyjaciół. Dotkliwie odczuły skutki kryzysu wywołanego epidemią.

Nagroda m.st. Warszawy „Ulubiona Księgarnia Warszawy” jest jednym z działań wspierających ludzi kultury w naszym mieście. Oddając głos na ulubioną księgarnię, można jej realnie pomóc. Solidarność ma znaczenie.

Pięć niezależnych księgarń z najwyższą liczbą głosów otrzyma tytuł „Ulubiona Księgarnia Warszawy” oraz nagrody pieniężne (pula nagród wynosi 70 000 zł).

 

1. Wejdź na stronę konkursu i oddaj swój głos! https://ulubionaksiegarnia.waw.pl/plebiscyt/

2. Promuj konkurs lub swoją ulubioną księgarnię w mediach społecznościowych! Wspierajmy księgarnie, pokażmy, że nam na nich zależy. Ta aktywność środowiskowa jest ważna dla działań samorządów na rzecz księgarń.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się