Wieczór premierowy Rafała A. Ziemkiewicza - "Strollowana rewolucja"

Wieczór premierowy Rafała A. Ziemkiewicza - "Strollowana rewolucja"

Wieczór premierowy Rafała A. Ziemkiewicza - "Strollowana rewolucja"

Udostępnij

Serdecznie zapraszamy na wieczór premierowy Rafała A. Ziemkiewicza, 20.10 godz. 18:00 Hybrydy (ul. Złota 7/9, Warszawa)

Rafał Ziemkiewicz, dziennikarz i komentator rzeczywistości, który już od 40 lat funkcjonuje w mediach jako autor felietonów i bestsellerowych książek publicystycznych, ale także jako twórca powieści i opowiadań. Od 2013 roku związany z tygodnikiem Do Rzeczy. Od jesieni roku 2020 prowadzi własny kanał na YT, który zdobył już ogromną popularność.

Wyjątkowym gościem będzie dr Jacek Bartosiak, ekspert do spraw geostrategii, założyciel i właściciel firmy Strategy & Future, Dyrektor Programu Gier Wojennych i Symulacji Fundacji Pułaskiego; współpracownik Nowej Konfederacji oraz New Generation Warfare Centre
w Waszyngtonie.


Spotkanie poprowadzi Arkady Saulski,dziennikarz „Gazety Bankowej”, redaktor wGospodarce.pl, Laureat Nagrody im. Władysława Grabskiego, przez samego Ziemkiewicza określony mianem "Naczelnego Ziemkiewiczologa Kraju".

Podaczas spotkania będzie możliwość zakupu i podpisania najnowszej książki Rafała Ziemkiewicza - "Strollowana rewolucja".

Strollowana rewolucja

Tym razem Rafał Ziemkiewicz bierze pod lupę społeczeństwo, które zachłyśnięte wybuchającymi na Zachodzie rewolucjami, rewolucje te przeszczepia na grunt polski. Oderwani od rzeczywistości, żyją w bańce wyimaginowanych problemów, tworząc społeczeństwo „zero ryzyka”. Stąd już krok do takiego świata, który będzie ostatecznym.

Walka o demokrację, z której zostały jedynie tak zwane wolne wybory. Walka o prawa mniejszości, choć praw tych nigdy mniejszościom nie odbierano. Walka o wolność kobiet prowadzona w sposób, który kobiety uprzedmiotawia.

Nastał czas mody na brak odpowiedzialności, dążenie do pozostania wiecznie niedojrzałym w świecie, który nie powinien, według ocen ogromnej części, ranić.

Ziemkiewicz argumentuje. Trudno się z nim nie zgodzić. Rozkłada na czynniki pierwsze rewolucję, która się właśnie dzieje, a której nie potrafią ogarnąć dzisiejsi rządzący.
Narracja nie może być przypisana tylko jednej stronie.
Dyskusję czas zacząć!
Kij w mrowisko wbity. Należy nim jeszcze pokręcić.

 
 

 

 
 

kup teraz

 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się