„Wielki Test o czytaniu – nie tylko od święta” jutro w TVP1

„Wielki Test o czytaniu – nie tylko od święta” jutro w TVP1

„Wielki Test o czytaniu – nie tylko od święta” jutro w TVP1

Udostępnij

W środę 6 grudnia o godzinie 21:00 w telewizyjnej „Jedynce” odbędzie się „Wielki Test o czytaniu - nie tylko od święta”. Program poprowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski. Test nieprzypadkowo odbędzie się właśnie w mikołajki – w końcu książka to jeden z prezentów najczęściej wręczanych w okresie świątecznym. 

W studiu test rozwiązywać będą popularni artyści, sportowcy i dziennikarze m.in.: Filip Lato, Iwona Katarzyna Pawlak, Adam Marjański, Krzysztof KASA Kasowski, Dariusz Jakubowski, Miroslaw Jękot, Milena Staszuk, Maciej Makowski oraz ambasador kampanii społecznej „Czytaj i wejdź do gry”, mistrz olimpijski Tomasz Majewski.

Swoją wiedzę będą mogli sprawdzić również widzowie. Wystarczy, że rozwiążą test na stronie internetowej wielkitest.tvp.pl oraz przy użyciu specjalnej aplikacji „Wielki Test TVP”.

Między kolejnymi rundami pytań znajdzie się także miejsce na dodatkowe atrakcje, takie jak m.in. opowieści o największych księgozbiorach, wyjątkowych dziełach literatury i ich kolekcjonerach.

źródło: nprcz.pl 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się