Ogólnopolska Izba Księgarń
Wildstein i Surosz na 25. Międzynarodowych Targach Książki oraz Festiwalu Literackim „Svět knihy”

Wildstein i Surosz na 25. Międzynarodowych Targach Książki oraz Festiwalu Literackim „Svět knihy”

Wildstein i Surosz na 25. Międzynarodowych Targach Książki oraz Festiwalu Literackim „Svět knihy” w Pradze [relacja i zdjęcia]

Udostępnij

Dziś w Pradze podczas 25. Międzynarodowych Targów Książki odbyły się spotkania z Mariuszem Suroszem, autorem świetnie przyjętych w Republice Czeskiej „Pepików”, i Bronisławem Wildsteinem, którego „Czas niedokonany” ukazał się w ubiegłym roku w przekładzie Lucie Szymanowskiej na język czeski.

Obydwa spotkania wzbudziły spore zainteresowanie. „Pepiki” Surosza doczekały się niedawno drugiego już – poprawionego i uzupełnionego – wydania w języku czeskim.

Bronisław Wildstein wziął z kolei udział w dyskusji z pisarzem Davidem Zabranskym, autorem szeroko dyskutowanej w Czechach książki „Za Alpami”. Twórczość obu autorów wzbudza kontrowersje w krajach ich pochodzenia, stąd spotkanie można określić jako dyskusję dwóch niepokornych pisarzy.

Poniżej przedstawiamy garść zdjęć z obu spotkań, a także ze stoiska polskiego i stoiska Ameryki Łacińskiej – gościa honorowego tegorocznej edycji imprezy:


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się