Wiosenny Kiermasz Książki Przeczytanej w Sopocie

Wiosenny Kiermasz Książki Przeczytanej w Sopocie

Wiosenny Kiermasz Książki Przeczytanej w Sopocie

Udostępnij

W dniach 21-22 kwietnia w Sopocie odbędzie się piąty Kiermasz Książki Przeczytanej. Fundusze zebrane w trakcie kiermaszu zasilą konto Fundacji Smak Słowa, która jest organizatorem piątej edycji Festiwalu Książki Psychologicznej.

Tym razem kiermasz rozpocznie się już w piątek 21 kwietnia (od godziny 12:00 do 18:00) oraz w sobotę 22 kwietnia (od godziny 10:00 do 16:00) w Księgarni Smak Słowa w Sopocie. Przychód uzyskany w tych dniach wesprze organizację spotkań autorskich w księgarni oraz organizację 5. Festiwalu Książki Psychologicznej w Sopocie.

Zebrane w trakcie zbiórki książki będą opisane na ostatniej stronie proponowaną ceną: 5, 10 lub 15 PLN. Płacić za nie będzie można kartą, blikiem lub gotówką.

Organizatorzy zapraszają do oddawania książek w dobrym stanie, wydanych po 2000 roku. W związku z profilem naszej księgarni nie będą przyjmowane słowniki, leksykony, encyklopedie, przewodniki ani podręczniki szkolne i akademickie.

Organizatorzy będą przyjmowali przeczytane książki do czwartku 20 kwietnia, codziennie od poniedziałku do piątku od 10:00 do 16.00, a w soboty od 12:00 do 16:00. Dla darczyńców przygotowane zostaną słodkie niespodzianki.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się