Wydawnictwo Jedność
"Szkoła życia",  Nikolas Vanier

"Szkoła życia", Nikolas Vanier

Właśnie trafia do księgarń "Szkoła życia", nowa książka Nikolasa Vaniera, reżysera oraz autora bestselleru "Bella i Sebastian"

Udostępnij

Już dziś trafia do księgarń Szkoła życia – nowa powieść Nikolasa Vaniera, reżysera oraz autora bestselleru Bella i Sebastian! Tym razem Nikolas Vanier zaprasza do przedwojennej Francji, do pełnej uroku opowieści o dorastaniu, bezwarunkowej przyjaźni i świata wielkiej przygody. Szkoła życia rozbudza ciekawość i dziecięcą wyobraźnię, a dorosłych przenosi do rozczulających czasów dzieciństwa. Powieści takie jak ta czyta się z zapartym tchem, niezależnie od wieku!

Nota o książce:

Niezwykła podróż w świat wielkiej przygody z autorem Belli i Sebastiana

Dla Paula, który nie znał innego świata niż krajobraz paryskich przedmieść, odkrywanie dzikiej natury jest fascynującą przygodą. Chłopiec zostaje oddany pod opiekę Borela, gburowatego łowczego w posiadłości hrabiego de La Chesnaye, i jego żony. Wkrótce poznaje Totoche’a, który jest najsprytniejszym kłusownikiem w okolicy. Pomiędzy leśnym człowiekiem a dzieckiem z miasta zawiązuje się szczera przyjaźń. Paul odkrywa sekrety przyrody i poznaje smak wolności, nie wiedząc, że jest coraz bliżej odkrycia tajemnicy własnego pochodzenia… 

Wspaniała przygoda, pochwała natury, ale też refleksja nad potęgą przyjaźni!

Nicolas Vanier to francuski pisarz, filmowiec i podróżnik. Miłośnik dzikiej przyrody i dalekiej Północy, pasjonat psich zaprzęgów i popularyzator aktywnego wypoczynku w kontakcie z naturą. Znany w Polsce jako autor książki Transsyberia (1998) oraz scenarzysta i reżyser filmów Ostatni traper (2004) i Wilk (2009) i Bella i Sebastian (2012).

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się