Wydawnictwo Jedność
Wydawnictwo Jedność, Kielce

wydawnictwo Jedność, Kielce

Wrześniowe premiery - Jedność zdrowie i Jedność dla domu

Udostępnij

Zapraszam do zapoznania się z wrześniowymi premierami Wydawnictwa JEDNOŚĆ.
Proponujemy wiele znakomitych książek o zdrowiu, zdrowej kuchni, a także takich, które ułatwią nam codzienne życie.

Najnowsze propozycje kulinarne Wydawnictwa Jedność skierowane są zarówno dla świadomych konsumentów jak i osób, które przygodę ze zdrowym żywieniem mają dopiero przed sobą. To doskonała droga by uwolnić się od niezdrowych przyzwyczajeń oraz przeświadczenia, że zdrowa żywność jest droższa i trudniejsza w przygotowaniu. Nic z tych rzeczy! Sięgnij po najnowsze książki z bogatej oferty Wydawnictwa JEDNOŚĆ.

Jedność dla domu

 

Książka, która ułatwi Ci życie

Niezwykła książka, która powinna być w każdym domu! Zebrano w niej 91 prostych rozwiązań, które można bez problemu zastosować w każdej chwili.  Pomaga rozwijać spostrzegawczość i uczy stosować praktyczne rozwiązania ułatwiające codzienne życie. Wspiera ciekawość świata, poszerza wiedzę i rozwija pasję wynalazcy.

więcej...

 

Zupy, które leczą, dodają energii, pomagają schudnąć i chronią jelita. Poradnik zdrowie

Kolejny, znakomity tytuł w serii "Poradnik zdrowie" zawiera przepisy na pyszne dodatki do zup, które w naturalny sposób wzmacniają organizm. Książka przybliża smakowite dania, począwszy od oryginalnego przepisu na wywar na kościach poprzez wegański wywar grzybowy aż po wietnamską zupę pho.
więcej...

 

Naturalne terapie dla umysłu i psychiki. Zioła, esencje kwiatowe i olejki. Poradnik zdrowie

Kolejna propozycja serii "Poradnik zdrowie".
Warto sięgnąć po tę książkę, aby:
- lepiej poradzić sobie z trudnymi etapami życia
- pobudzić i wzmocnić siły samoleczące psychikę
- wyostrzyć świadomość własnych potrzeb 
- wspomagać terapię lekową, po uzgodnieniu z lekarzem
- odkryć i wykorzystać fascynujące działanie roślin leczniczych.
więcej...

 

Terapia pokarmowa.
58 leczniczych pokarmów niezbędnych dla naszego zdrowia

Zdrowy tryb życia i sposób odżywiania zalecał już Hipokrates. Książka zawiera opis 58 leczniczych produktów niezbędnych dla naszego zdrowia. Każdy z wymienionych produktów opatrzony jest obszerną notką, w której znaleźć można opis jej właściwości leczniczych oraz przepisy pozwalające na ich wykorzystanie.

więcej...

Zdrowo bez słodzenia

To starannie opracowany poradnik żywieniowy dla osób zmagających się z wysokim poziomem cukru. Zawiera pomysły na zdrowe i pożywne dania w rozsądnych porcjach. Ta bestsellerowa książka kucharska pomoże każdemu dobrać kompletny plan posiłków na cały dzień. Zawiera opis przygotowania 70 kompletnych dań, 100 przepisów kulinarnych oraz ponad 100 pomysłów na drobne przekąski
 

więcej...

 

Dieta kontra artretyzm. Innowacyjna metoda leczenia chorób stawów

Czy można uniknąć artretyzmu? Czy da się zmniejszyć szkody wyrządzane przez tę poważną chorobę zwyrodnieniową, która corocznie wyniszcza miliony ludzi? Odpowiedź brzmi: tak! Profesor Marco Lanzetta, lekarz, który jako pierwszy na świecie wykonał przeszczep dłoni, prosto i zrozumiale wyjaśnia zadziwiający sekret: to nie leki ani inwazyjne leczenie, lecz pokarm jest najcenniejszym sprzymierzeńcem w walce z artretyzmem.

więcej...

 

Słodkości. Ciasta i desery. Szkoła gotowania krok po kroku

Kompletne kompendium, bogate w informacje i opatrzone ilustracjami, które zachęca do nauki przygotowywania bazowych produktów cukierniczych oraz wspaniałych domowych deserów. Można z niej łatwo nauczyć się wytwarzania słodkości od samych mistrzów. Smakowite przepisy zostały wykonane i opatrzone zdjęciami w profesjonalnej redakcyjnej kuchni. To świetna propozycja na prezent nie tylko dla domowego mistrza cukiernictwa.

więcej...

 

365 stron życia. 2019

To już kolejna, szósta edycja, bestsellerowego kalendarza i poradnika! Tym razem na rok 2019! Kompendium wiedzy i użyteczna pomoc dla każdej pani domu i dla wszystkich członków rodziny. Przydatna w codziennych okolicznościach, poręczna i użyteczna.  
W tegorocznej edycji przepisy pochodzą z tradycyjnej kuchni śląskiej! 

więcej...

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się