"Wszystkie marzenia świata",  Jorge Diaz,

"Wszystkie marzenia świata", Jorge Diaz,

Wszystkie marzenia świata" J. Diaz - historia "hiszpańskiego Titanica

Udostępnij

Już 26 września do księgarń trafi książka Jorge Diaza „Wszystkie marzenia świata”. To historie wielu osób, różnorodne i barwne, każdy ma inne marzenia i inne pragnienia, wszystkich łączy jedno – podróż do Ameryki Południowej na pokładzie Príncipe de Asturias, „hiszpańskiego Titanica”. Jorge Diaz napisał wspaniałą, wielowątkową opowieść z historią w tle, która mówi wiele o dążeniach i nadziejach, które mimo upływu czasu pozostają niezmienne.

Niezwykła powieść o nadziei, marzeniach i przemijaniu

Príncipe de Asturias, hiszpański transatlantyk, wyrusza w – jak się potem okazuje – swój ostatni rejs do Ameryki Południowej. Na pokładzie „hiszpańskiego Titanica” podróżuje wiele osób – każda z nich w innym celu i z innym marzeniem zmierza ku nowemu życiu w Argentynie. Chociaż z góry wiemy, jaki los ich spotka, autor nie tylko snuje opartą na faktach barwną, wielowątkową  opowieść, lecz także zmusza do refleksji na temat upływu czasu – sto lat później zdajemy sobie sprawę, że choć świat wokół nas tak bardzo się zmienił, marzenia i dążenia ludzi są w gruncie rzeczy niezmienne.

Kilka słów o auorze:

Jorge Díaz urodził się w Alicante w 1962 roku. Jest pisarzem, dziennikarzem i scenarzystą telewizyjnym. Twórca i koordynator scenariusza serialu Hospital Central, jednego z największych hitów filmowych w Hiszpanii. Niedawno REBIS wydał jego Listy do Pałacu.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się