Wydawnictwo Jedność
"Co tu po nas zostanie", Barbara Rybałtowska

"Co tu po nas zostanie", Barbara Rybałtowska

Wyczekiwany ostatni, ósmy tom Sagi Barbary Rybałtowskiej "Co tu po nas zostanie" już 18 maja

Udostępnij

Wydawnictwo Axis Mundi anonsuje publikację ostatniego tomu sagi obyczajowo-historycznej „Bez pożegnania” pt. "Co tu po nas zostanie", autorstwa Barbary Rybałtowskiej.

Ostatni tom sagi obyczajowo-historycznej „Bez pożegnania” 

Napisana ujmującym, ciepłym językiem historia matki i córki – kobiet niezwykłych – na tle burzliwych dziejów Polski od 1939 roku do dnia dzisiejszego. Barbara Rybałtowska jako mała dziewczynka podczas II Wojny Światowej została wraz z matką wywieziona na Syberię, skąd przez Pakistan, Iran, Ugandę wróciła do Polski. Pomimo tragicznych zdarzeń, które były ich udziałem, udało im się zachować radość życia i... o wiele więcej. Przeżycia te posłużyły za kanwę Sagi, którą zaczęła pisać już w latach 60., zachęcona do tego przez samego Jana Brzechwę. To historia, która chwyta za serce i – jak powiedział reżyser Nocy i dni Jerzy Antczak – to gotowy scenariusz filmowy.Historia Zofii i Kasi, która poruszyła serca czytelników w całej Polsce, znajdzie swój wielki finał! Ich losy śledzimy od czasów II wojny światowej, teraz dowiemy się jak potoczyło się życie rodziny Kalczyńskich w latach 2003-2018. 

Jest to opowieść o miłości i sile ducha, a także o przemijaniu i wdzięczności za to, co przynosi los. O tym, że zarówno w czasach wojny jak i pokoju najważniejsza jest rodzina i bliscy.

 

Serdecznie polecamy!
 
Autorka będzie na Targach w Warszawie 17 i 19.05 o 12.00 

Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się