Wydawnictwo Literackie rusza z akcją „Książki zbliżają”!

Wydawnictwo Literackie rusza z akcją „Książki zbliżają”!

Wydawnictwo Literackie rusza z akcją „Książki zbliżają”!

Udostępnij

Książki zbliżają"– to hasło najnowszej kampanii Wydawnictwa Literackiego, której celem jest zachęcenie do kupowania książek na świąteczne prezenty. Na profilach w mediach społecznościowych prowadzonych przez WL można oglądać specjalny świąteczny film z Tomaszem Schimscheinerem i pracownikami wydawnictwa w rolach głównych, a na stronie www.literackieswieta.pl miłośnicy książek znajdą bestsellery WL w specjalnych cenach.

Wszystko wskazuje, że święta w tym roku będą wyjątkowe. Trwająca pandemia sprawia, że wielu z nas zrezygnuje z rodzinnych wyjazdów i spotkań. Izolacja i dystansowanie stały się nieodzownymi elementami naszej codzienności. Wydawnictwo Literackie zachęca jednak, aby mimo sanitarnych obostrzeń zachować ważną tradycję wręczania sobie książek jako świątecznych prezentów. Właśnie o tym opowiada wyprodukowany przez wydawnictwo film z udziałem Tomasza Schimscheinera. Aktor wystąpił w świątecznym filmie WL po raz pierwszy 2 lata temu – wtedy zabawny trailer pokazywał, jak książki pod choinką mogą wpłynąć na świąteczną atmosferę. Hasłem były słowa „Książki rozjaśniają”. W nowym filmie punktem wyjścia jest izolacja i samotność, które można przełamać, wysyłając do swoich bliskich książkowe prezenty. Ciepła i pozbawiona patosu produkcja WL dowodzi, że naprawdę „Książki zbliżają”, pozwalają zmniejszyć dystans i zapewnić radość z kontaktu z tymi, których najbardziej nam teraz brakuje. A nowoczesne technologie, które często uważa się za wrogów starej dobrej literatury mogą w tym pomóc. 

Film „Książki zbliżają” obejrzą Państwo tutaj:

Święta zbliżają!

W spocie obok aktora Tomasza Schimscheinera występują też pracownicy Wydawnictwa Literackiego. Za produkcję i realizację odpowiadała ekipa Delikatesów Filmowych.

Równolegle z filmem „Książki zbliżają” Wydawnictwo Literackie uruchomiło specjalną stronę www.literackieswieta.pl, na której czytelnicy znajdą najgłośniejsze bestsellery WL, w tym książki Olgi Tokarczuk, Szczepana Twardocha i Y. N. Harariego w specjalnych cenach.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się