Wydawnictwo Próby: nowa książka w przedsprzedaży

Wydawnictwo Próby: nowa książka w przedsprzedaży

Wydawnictwo Próby: nowa książka w przedsprzedaży

Udostępnij

W sklepie internetowym Prób ruszyła przedsprzedaż książki Patricka Leigh Fermora „Między lasem a wodą” w tłumaczeniu Doroty Kozińskiej i Ewy Krasińskiej.

Patrick Leigh Fermor miał 18 lat kiedy w 1933 roku wyruszył w pieszą wędrówkę po Europie. Opisał ją dopiero po latach, uzupełniając młodzieńcze impresje wiedzą i życiowym doświadczeniem. „Między lasem a wodą” to barwny zapis podróży przez Węgry i Rumunię. Fermor poznał mieszkańców ziemiańskich dworków i pasterskich chat; sypiał w wytwornie urządzonych pokojach, ale czasem zadowalał się noclegiem w stogu siana; buszował w bibliotekach, odkrywając powikłane dzieje Siedmiogrodu; zaprzyjaźnił się z ekscentrycznym polskim hrabią i śpiewał psalmy z przypadkowo spotkanym rabinem. Ta opowieść to wyraziście odmalowany pejzaż świata, którego już nie ma. Świadectwo potęgi pamięci, wyobraźni, odwagi swobodnych dociekań, w których liczy się tylko to, co rzeczywiście przeżyte, przemyślane i zrozumiałe po latach.

Polecamy Państwu tę książkę. Będziemy ją wysyłać po 10 maja. Na czas trwania przedsprzedaży, „Między lasem a wodą” oferujemy w obniżonej cenie.
 
 

Zamów książkę

 
 

przeczytaj fragment

 
 

sklep.wydawnictwoproby.pl

 
 

 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się