Wystartował nabór dodatkowy do Wrocławskiego Programu Wydawniczego 2024

Wystartował nabór dodatkowy do Wrocławskiego Programu Wydawniczego 2024

Wystartował nabór dodatkowy do Wrocławskiego Programu Wydawniczego 2024

Udostępnij

Od dziś trwa nabór dodatkowy do tegorocznej odsłony Wrocławskiego Programu Wydawniczego. Założenia są takie same, jak w przypadku naboru podstawowego: mechanizm ma wspierać publikację niekomercyjnych pozycji związanych z Wrocławiem i Dolnym Śląskiem. W ramach organizowanego przez Wrocławski Instytut Kultury programu dofinansowanie mogą otrzymać zarówno wydawcy książek, jak i czasopism. Wnioski przyjmowane są do 15 marca.

Dobra wiadomość dla wydawców, którzy nie zdążyli wziąć udział w listopadowym naborze do Wrocławskiego Programu Wydawniczego – do połowy marca przyjmujemy wnioski w ramach naboru drugiej szansy! Proces aplikacji po raz kolejny realizowany jest całkowicie elektronicznie: wszystkie wnioski i załączniki złożyć można za pomocą e-formularza, bez konieczności dostarczania fizycznych kopii wymaganych dokumentów. Już od zeszłego roku możliwe jest aplikowanie o wsparcie nie tylko czasopism wydawanych „w papierze”, ale i oznaczonej numerem ISSN prasy elektronicznej, wzbogacającej ofertę kulturalną miasta i regionu, której wydawcy działają we Wrocławiu lub na Dolnym Śląsku.

Poznaj szczegóły naboru dodatkowego – odwiedź stronę Wrocławskiego Instytutu Kultury!

W ramach jesiennej tury WPW dofinansowanie otrzymało 12 pozycji: 7 książek i 5 czasopism. Łączna pula dofinansowań na rok 2024 wyniosła (jak do tej pory) blisko 260 000 złotych.

Złóż wniosek w kategorii "Książki"

Złóż wniosek w kategorii "Czasopisma"


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się