XXVI Targi Wydawców Katolickich pod koniec września

XXVI Targi Wydawców Katolickich pod koniec września

XXVI Targi Wydawców Katolickich pod koniec września

Udostępnij

XXVI Targi Wydawców Katolickich odbędą się w dniach 24-27 września tradycyjnie w Arkadach Kubickiego i Ogrodzie Zamku Królewskiego w Warszawie.

– Tegoroczne Targi Wydawców Katolickich, odbywające się tradycyjnie na wiosnę, ze względu na zaistniałą pandemię koronawirusa zostały przeniesione na wrzesień. Jesteśmy nadal w trakcie trwania tejże epidemii, dlatego też od organizatorów Targów, jak i Zarządu Zamku będzie oczekiwanie, aby były maksymalnie zachowane rygory, zalecenia Sanepidu, które sprawią, aby były bezpieczne, maksymalnie zabezpieczone w tej sytuacji pandemii… Dlatego też będą się one odbywały w dwóch płaszczyznach, tej tradycyjnej w Arkadach Kubickiego, aczkolwiek w innym ustawieniu stoisk, oraz w wolnej przestrzeni ogrodów Zamku, gdzie będą ustawione osobne namioty dla poszczególnych wystawców – poinformował ks. Roman Szpakowski, prezes Stowarzyszenia Wydawców Katolickich, które jest organizatorem targów.

Jak informuje organizator, podczas warszawskich Targów Wydawców Katolickich autorzy najprawdopodobniej będą podpisywać swoje książki nie na stoiskach, ale w ustawionych obok namiotach. Organizatorzy wszystkich targów spodziewają się mniejszej frekwencji i liczby wystawców.

– W zeszłym roku mieliśmy ponad 40 tys. zwiedzających. W tym roku 10 lub 20 tys. będzie dobrym wynikiem, ale i tak imprezę warto organizować – mówi ks. Roman Szpakowski.

[źródło: rynek-ksiazki.pl]


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się